BARVY ADVENTU

6. 11. 2017 | Redakce | BYDLENÍ sdílet tweet pin

Tradiční prvky Vánoc s moderním akcentem, to je tajný vzorec pro stylovou adventní výzdobu. Klasické vánoční barvy, jako je červená, zelená a zlatá, přinášíme v mnoha obměnách – na sváteční jídelní tabuli, v podobě hebkého domácího oblečení nebo na elegantních svátečních dekoracích. S Tchibo si připravíte advent, který bude pastvou pro oči!

Zářivé nápady doprovodí radostné očekávání

Skleněná koule ve vzhledu mozaiky. Má průměr 20 cm a integrovaný světelný řetěz s 30 LED.

Dekorační mísa

Mísa je ve vzhledu matného zlata. Je z hliníku, její průměr je 45 cm.

Dekorační dóza ve tvaru jablka

Dekorace ruční výroby. Jablko ve vzhledu tepaného matného zlata má průměr 10 cm.

Dekorační skleněné koule

Skleněné koule v elegantním vzhledu matného tepaného zlata. V nabídce je sada 10 ks malých dekoračních koulí o průměru 3 cm za předběžnou cenu a sada 3 ks velkých dekoračních koulí o průměru 8 cm.

Svícen na 4 svíčky

Svícen využije celoročně, stačí zvolit odpovídající dekoraci. V předvánočním čase poslouží jako adventní věnec. Svícen je z oceli ve vzhledu matného zlata a má průměr 33 cm.

Papírová hvězda s LED

Hvězdu lehce zavěsíte kamkoli. Její průměr je 58 cm a má 13 LED světýlek vydávajících teplé bílé světlo.

Pléd

Měkký a hřejivý. Pléd o rozměrech 130 x 170 cm barevně doplní vánoční ladění domova.

Perkálové povlečení

Povlečení s vánočním motivem je ze 100% biobavlny. Je příjemně měkké a hladké. V nabídce je povlečení na jedno lůžko, tedy polštář o velikosti 90 x 70 cm a povlak na peřinu o velikosti 135 x 200 cm.

Povlak na dekorační polštář

Povlak s barevně měňavým efektem. Takto povlečený polštář dodá interiéru elegantní vzhled. Velikost povlaku je 50 x 50 cm.

Kolekci „Barvy adventu“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 27. listopadu 2017, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 21. listopadu.

sdílet tweet pin