BEOLIT 17: PŘENOSNÁ DESIGNOVÁ KLASIKA NA MÍRU

29. 6. 2017 | Redakce | TECHNIKA sdílet tweet pin

Společnost B&O PLAY představila letos v březnu reproduktor Beolit 17, nejnovější přírůstek do kultovní série Beolit zahájené v roce 1939, který byl přepracován tak, aby do sebe napěchoval ještě větší hudební říz a nové inteligentní funkce spravované prostřednictvím aplikace Beoplay.

Reproduktor Beolit 17 je navržen oceňovanou designérkou Cecilií Manzovou a jeho detaily jsou neseny ve stejném designérském jazyce jako reproduktory Beolit 12 (2012) a Beolit 15 (2015), který do každé domácnosti vnáší výrazný chladný skandinávský styl. Horní a spodní část reproduktoru Beolit 17 je vyrobena z robustního polymeru, který odolá úskalím každodenního života, a s přenosným výkonem až 24 hodin můžete svůj reproduktor vzít snadno a kamkoliv s sebou. Mřížka ovinutá kolem reproduktoru je vyrobena z anodizovaného pískovaného hliníku a rukojeť, která je navržena pro přenositelnost přístroje, je vytvořena z prvotřídní lícové usně. Na reproduktoru Beolit 17 je neklouzavý a nepoškrabatelný bezpečný žlábek, kam můžete bez obav umístit svůj smartphone.

Probuďte svou oblíbenou melodii

Reproduktor Beolit 17 přichází s novým inteligentním tlačítkem „připojit“ na jeden dotek, které lze přizpůsobit prostřednictvím aplikace Beoplay. V aplikaci Beoplay si můžete vybrat ze čtyř různých funkcí, které se aktivují při stisknutí tlačítka „připojit“ na horní straně reproduktoru.

Budík

V aplikaci Beoplay si můžete nastavit budík, který Vás vzbudí jednou ze dvou svých melodií B&O PLAY nebo poslední přehrávanou skladbou na Vašem smartphonu. Jedním stisknutím lze budík odložit, dvojitým jej vypnout.

Připojit

Abyste se snadno dostali ke své hudbě, můžete použít funkci připojit pro okamžité přehrání poslední přehrávané skladby na Spotify.

Dálkové ovládání

Jednoduchá funkce, pomocí které můžete přehrávat nebo pozastavit hudbu jedním stisknutím tlačítka „připojit“. Dvojitým stisknutím tlačítka přeskočíte na následující skladbu.

ToneTouch

Nastaví aplikaci Beoplay na přehrání Vaší oblíbené předvolby ToneTouch.

Reproduktor Beolit 17 také spolupracuje s funkcemi aplikace Beoplay, jako je ToneTouch, který dodá Vašemu hudebnímu zážitku hravou, intuitivní a snadnou personalizaci. Jednoduše si sami podle sebe vybírejte různé tonality, procházejte základní nastavení a nalezněte takový zvuk, který vám vyhovuje.

Přetvoření vytváří prostor pro vyšší výkon

Nový reproduktor Beolit 17 je k dnešnímu dni nejsilnějším reproduktorem Beolit díky chytrému přetvoření mřížky reproduktoru, která eliminuje kabelový prostor. To vytváří místo pro vylepšený zvuk dodávající 240 wattů špičkového výkonu, jenž vyplní i větší pokoje vyhlášeným zvukem Bang & Olufsen Signature Sound, při kterém naskakuje husí kůži.

sdílet tweet pin