Sportovní aktuality 20.8.

20. 8. 2015 | Redakce | sdílet tweet pin

Po núspěchu našich tenistů v Torontu a Montrealu jsme moc zvědavi,jak si povedou v Cincinnati…Turnaj zatím nabídl pouze utkání Rosola a Veselého, jenž rupli v prvním kole a Berdycha, který naopak postoupil bez problémů.

V ženské části pavouka zatím vypadla Hradecká a postoupila Karolina Plíšková a Šafářová. Čekáme ještě na to, jak si poradí se svým utkáním Petra Kvitová…Všichni příznivci dobrého tenisu doufají, že výpadek v Kanadě bude plnými doušky vynahrazen zde.

Také nám pokračuje kvalifikace o účast v základních skupinách Ligy mistrů. Za zmínku stojí včerejší utkání mezi týmy Manchester Utd. a Club Bruggy, kdy domácí otáčeli stav 0-1(vlastní gol) až na nadějný výsledek do odvety 3-1. Dvakrát skoroval mladíček Depay. Obě trefy byly naprosto výstavní a v nastaveném čase pečetil nadějnou výhru střídající Fellaini. Tímto golem těsně před koncem se Manchester dostal do opravdu výhodné pozice. Překvapení se vlastně vůbec nekonala.

Na naší scéně stojí za zmínku odvolání trenéra mistrovské Plzně, což po serii 4 utkání bez výhry není žádné překvapení, a také historicky první gol ze hry brankáře. Stalo se v utkání Dukla-Bohemians 1905. Dukla vedla rychle 2-0, ale hráči Bohemians nehodili flintu do žita a šli si alespoň za remízou. Tu jim vystřelil parádní hlavičkou těsně před koncem nastaveného času brankař Zlámal a stal se tak prvním brankařem v historii české ligy, jenž dal gola ze hry.

sdílet tweet pin