Dokonale bílé zuby? Je to snadné a rychlé!

25. 2. 2018 | Tomáš Bederka | KRÁSA sdílet tweet pin

Toužíte po kráse? Pokud s ní něco přímo souvisí, je to rozhodně i úsměv. Nejenom, že by zuby měly být dokonale rovné, ale měly by mít také správnou barvu. A to bílou. Jak toho docílit? Podívejte se na několik rad. Ta první je spojena s tím, že se je pokusíte vybělit. Už není nutné kvůli tomu chodit k lékařům, jelikož to lze zvládnout i doma. Pomůže šetrné bělení zubů pomocí speciálních pásků. Jejich výhodou je to, že je lze aplikovat i doma. Je to poměrně snadné, díky čemuž se tato možnost dostává do popředí. Vyzkoušet ji můžete i vy.

Je to snadné a bezpečné

Jak a kde si zuby bělit, to již víte. Zaměřme se blíže na to, proč je to dobrá cesta. V první řadě nesmíme zapomenout na to, že je to cesta opravdu levná – v porovnání s ordinacemi. Vybělení, které zajistí bělicí pásky, vyjde opravdu výhodně, což je důvod, proč tuto cestu volí stále více lidí. Pořídit je lze pohodlně online, i ve větších baleních. Díky tomu cena jedné aplikace ještě výrazněji klesne. Jsou ale i jiné přednosti, které jsou s touto možností spojené. O jaké se jedná?

  • Aplikace pásků je velmi jednoduchá
  • Bělení je bezpečné
  • Výsledky jsou velmi brzy viditelné

Snažte se o správný životní styl

Jakmile máte zuby dokonale bílé, je vhodné začít se starat o to, aby vám také takto vydržely. Co proto udělat? Základem je zapomenout na různé neřesti. Pokud jejich barvě něco škodí, tak je to třeba nadměrné pití černé kávy. Stejně tak je velmi rizikové i kouření. Pozor ale i na červená vína, které mohou zuby také zbarvovat. Pokud tento nápoj milujete, zkuste místo červeného bílou alternativu. Příkladem může být oblíbený německý rizling Mosel, který vás rozhodně zaujme svou kvalitou. Rizikem pro zuby však mohou být i příliš agresivní jídla, kde hrozí narušení zubní skloviny, která vytváří nezbytnou ochrannou vrstvu pro každý váš zub.

sdílet tweet pin