Doller – diář snů

no image Redakce / 14.2.2017

Poslední dobou se roztrhl pytel s motivačními diáři. Jen jeden se však neustále drží na pomyslném vrcholu  a těší se velké popularitě. Je to DOLLER. Nedatovaný diář plný motivačních citátů a prostoru pro seberealizaci.

Za vznikem úžasného minimalistického diáře stojí dva talentovaní vysokoškoláci – Jirka Doležal a Honza Emler. Jako většina z nás i oni si chtěli splnit své sny a jak to tak bývá, hledali tu nejsnadnější cestu. A našli ji. Doller je nástroj, se kterým můžete začít od kdy chcete. Můžete se zkrátka nabušit pozitivní energií a začít tvořit svou budoucnost, kterou máte ve svých rukou.

Proč Doller? Odpověď je jednoduchá. Doller pomůže všem praktickým snílkům, ale i těm kreativním, kteří se chtějí vyřádit. Nabízí přehled snů, vizí, možnost organizovat si celý měsíc, ale i denní a týdenní cíle. Můžete si v něm psát, lepit nebo kreslit. Najdete v něm prostor i pro zpětnou vazbu a právě to vás posouvá dál a Doller to posouvá za hranice všech diářů, které známe. Doller je váš osobní kouč mezi diáři. 

Doller si můžete objednat na www.doller.cz. Pokud se vám bude zdát cena vysoká, věřte nám – tenhle kousek je k nezaplacení! A jaké byly naše první Doller dojmy? Došel s osobní vizitkou s podpisy kluků a úžasnou propiskou, která vám neustále připomíná jedno – splň si své sny! A to mluví za vše…

Doller

Doller

Doller

Doller

ZDROJ: 1, 2

Reklama

Kam dál?

ČERVENEC / SRPEN 2017

Zobrazit časopis
© 2017, BEAR CREW s. r. o. | Všechna práva vyhrazena Created by Petr Smejkal