EXPERIMENTÁLNĚ A NETRADIČNĚ, ANEB JAK NA ČERNOU SVATBU

11. 8. 2017 | Redakce | LIFESTYLE sdílet tweet pin

Už jen samotné slovní spojení černá svatba vás pravděpodobně kousne do ucha. Ale nebojte se, ve skutečnosti se nejedná o nic nebezpečného. Je to zkrátka nová podoba svateb. Pokud jste jen trochu více odvážní, experimentální a netradiční, myslím, že svatba v tomto stylu bude to pravé právě pro vás!

Kytice a květiny

Černá svatba hned nemusí znamenat černé květiny. Naopak – zvolte květiny bílé v kombinaci s černou stuhou. Bílé růže anebo bílé lilie budou zcela nepřehlédnutelné, stejně jako budete i vy.

Co s čím kombinovat?

Černá barva má naprosto neočekávaný výsledek v kombinaci se zlatou barvou. Tato kombinace působí luxusně a nevšedně. Pokud se však chcete držet trochu zpátky, vsaďte na klasiku a kombinujte černou s bílou barvou, protože tato kombinace nikdy nezklame.

Dekorace

Pokud si zvolíte černou svatbu za tu svou, můžete si být jistí, že být trochu více dramatičtí se od vás bude přímo očekávat. Proto se při výběru dekorací rozhodně nebojte vybrat nevšední a neočekávané kousky. Co takhle svícny s černými dlouhými svíčkami? Anebo rozmístěné černé lucerny s oválnými bílými svíčkami? A co strop pokrytý černými a zlatými balony?

Zaměřeno na detail

To, co dělá největší dojem, je promyšlenost a rafinovanost detailů. Proto bychom neměli na nic zapomenout. Obzvláště, když se rozhodneme pro černou svatbu. Myslete zkrátka na vše. (Dobrá, snažte se myslet na vše!). Začíná to již samotnou pozvánkou, kterou se snažte řídit již tématicky. Poté se zaměřte na detaily samotné svatby. Cedulky se jmény můžou být ozdobeny netradičně a to s černým peříčkem. Šampaňské se nemusí podávat s jahodami, ale s černými ostružinami a květiny můžou být aranžovány v kombinaci se zlatými a černými stuhami. Detail dělá celek, na to se nesmí zapomínat!

TEXT: Hana Szobonyová
FOTO: David Sklenář
DEKORACE: Glassor
SVATEBNÍ TISKOVINY: Made Atelier
DORT: Mia Cakes
KYTICE: Wild Flowers

sdílet tweet pin