inCONCEPT v novém

2. 5. 2018 | REDAKCE | LIFESTYLE sdílet tweet pin

inCONCEPT je lifestylový magazín zaměřující se na životní styl, bydlení, módu a krásu. Kromě magazínu, který si můžete přečíst jak v online, tak i printové podobě pokrýváme online prostředí v podobě webového portálu a sociálních sítí. Za téměř tři roky své existence jsme se dostali do podvědomí firem, společností i ostatních médií a vybudovali si základnu svých stálých čtenářů, která se každým dnem rozšiřuje.

Nejen naši čtenáři oceňují originalitu, autorský obsah, osobitost a stoprocentní produkci při tvorbě módního i lifestylového nebo jinak tématicky zaměřeného editorialu. Na první pohled nesourodé kombinace jsou pro nás výzvou, a tak propojujeme značky, lokace nebo  osobnosti z různých segmentů a vytváříme ojedinělý výsledek, který někdy zaujme, jindy šokuje. Nesnažíme se jít prvoplánově proti proudu, ale rádi vystoupíme z řady, a právě v tom shledáváme naši unikátnost.

Magazín je odrazem šéfredaktorky, která vyznává heslo, že práce, která není dělaná s láskou ztrácí smysl už v první vteřině, a tak si kolem sebe tvoří tým lidí, dělající práci srdcem stejně jako ona sama a svému týmu dává zároveň možnost sebevyjádření a nebojí se dát prostor mladým talentům a v tomto ohledu tak trochu riskovat.

Od počátku prošel projekt inCONCEPT mnoha změnami včetně obnovy základního týmu, redesignu webového porátlu i magazínu a na počátku letošního roku prošel změnou nejzásazdnější, změnou vydavatele.

Koncept. Otevřenost. Individualita. Originalita. Efektivita. Jedinečnost. To jsou synonyma, která definují projekt inCONCEPT včetně celého týmu.

#INCOteam #InconceptMagzine #InconceptRedakce

sdílet tweet pin