INNOWASH: NOVÁ DOKONALÁ TECHNOLOGIE PRO PERFEKTNĚ UMYTÉ NÁDOBÍ

30. 10. 2017 | Redakce | BYDLENÍ sdílet tweet pin

Česká značka Concept přináší na náš trh zcela novou technologii, která dokáže účinnost mytí v myčce zvýšit až o 27 procent, a to i v případě, že nádobí není v myčce naskládáno zrovna ideálně. A jak je to vlastně možné? INNOWASH je moderní typ ostřikovacího ramene s inovativní konstrukcí. Rameno se totiž otáčí nejen o 360°, jak je v myčkách běžné, ale svoji polovinou současně rotuje také kolem své osy, tedy o dalších 360°. Voda z trysek umístěných na tomto zmodernizovaném ostřikovacím rameni se díky tomu dostane mezi nádobí daleko lépe a může tak lépe umýt a následně i opláchnout skutečně každý roh i skryté zákoutí. Výsledkem tohoto procesu je pak nádobí dokonale zbavené všech nečistot.

Hlavní výhoda této technologie spočívá v tom, že už nemusíte tak moc přemýšlet, jak nádobí do myčky naskládat. Ostřikovací rameno je totiž jeden z nejdůležitějších článků k tomu, abyste z myčky vyndali nádobí skutečně perfektně umyté. Tím, že INNOVASH současně rotuje ještě kolem své osy, dostane voda v myčce možnost tryskat v daleko více směrech. Lépe se tak dostane do záhybů nádobí i do nepřístupnějších míst v myčce. To vše navíc ještě s 5 procentní úsporou času v porovnání s předchozí platformou myček značky Concept,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

Unikátní technologii INNOVASH nabízí Concept i ve dvou nových modelech vestavných myček – MNV5660 a MNV5680. Oba modely mají kromě již zmíněného nového typu ostřikovacího ramene INNOWASH i spoustu praktických inovativních vychytávek k dokonale čistému a suchému nádobí. Předně jsou mycí ramena INNOVASH v myčkách 3, což je oproti běžnému standardu jedno navíc. Další novinkou u obou modelů je turbosušení, kdy je díky dvěma ventilátorům všechna voda v myčce dokonale zkondenzovaná a z myčky tak nádobí vyjde opravdu perfektně suché. K bezvadnému mytí přispívá i nový dávkovač typu SLIDE. Ten se při startu mycího programu otevře do strany, a tak mu oproti klasickým dávkovačům nevadí ani nádobí umístěné přímo před ním. Obě myčky jsou navíc vybavena i automatickým programem, který již po prvním opláchnutí zjistí, jak moc je nádobí špinavé a sám pak upraví délku a intenzitu mycího programu. Praktická je také variabilní příborová zásuvka. Pokud totiž potřebujete umýt rozměrnější nádobí, džbán, vázu…… jednoduše můžete příborovou zásuvku přesunout a vznikne tak větší prostor v horním koši, kam umístíte téměř cokoli.

Oba modely mají 8 programů, teploty mytí od 40 do 70°C, funkci odloženého startu, elektronický AQUASTOP a vejde se do nich 14 sad nádobí. Pracují v energetické třídě A+++ a hlučnost pouhých 44 dB je řadí do kategorie velmi tichých. Skutečným bonbonkem je pak vnitřní osvětlení, díky kterému budete mít dokonalý přehled o každém koutu obou myček.

Model MNV5860 je navíc vybaven jedinečným ovládáním Touch In. Jedná se o kombinaci výhod ovládání plně integrované myčky s myčkou panelovou.  Je to ideální varianta pro domácnosti s malými dětmi, které rády mačkají tlačítka u elektronických displejů.  U této myčky jsou Inoxtouch tlačítka umístěna uvnitř, takže děti nemohou nastavení myčky změnit. Tlačítka jsou komfortně velká a přehledná a senzory pod nerezovými tlačítky jsou navíc citlivější, myčka pak reaguje téměř okamžitě. Zároveň se na vnějším displeji myčky vždy dozvíte, kolik času zbývá do konce programu a v jaké fázi se právě nachází.

Model MNV5660 s panelem Sinfonia je k dostání za 16.990 korun a MNV5860 stojí 18.990 korun. V dubnu 2017 uvedl Concept na trh i plně integrovanou myčku MNV4660, která je také vybavena ostřikovacím ramenem INNOWASH. Díky skrytému panel je tento model vhodný do všech tří designoných linií –  Sinfonia a Black & White, které značka Concept uvedla na trh letos na jaře.

Všechny zmíněné designové linie propojují velké a malé kuchyňské spotřebiče a my díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout ucelené řešení kuchyně. Naše spotřebiče jsou tak z praktického pomocníka povýšeny na vizuálně zajímavý a funkční komplex každé moderní kuchyně. Modely v linii Concept Sinfonia jsou navíc zákazníkům k dispozici jak v klasickém vertikálním, tak i ve zcela novém moderním horizontálním uspořádání,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

sdílet tweet pin