Jeden z nejočekávanějších „antihrdinů“ filmového plátna přichází! Trailer na Venom je venku!

10.2.2018

Znáte Spidermana? Ano? A znáte Kapitána Ameriku? Taky? A co třeba Deadpoola? Pokud znáte i jeho, tak znáte určitě i Venoma. Temného záporáka z Marvelovských komiksů, který je legendou podobě jako Spiderman. Dlouhé roky fanoušci komiksů čekali na zfilmování této klasiky a tento rok se konečně dočkají. Legendární Venom je tady!

V novém snímku z produkce Sony Entertainment si zahraje hlavní roli Venoma skvělý herec Tom Hardy. O ději celého filmu toho zatím příliš nevíme, ale základní příběh Venoma je znám z komiksů. Fotograf Eddie Brock (Tom Hardy) se stal hostitelem cizího mimozemského subjektu známého jako Venom – který svému hostiteli přináší nadlidské schopnosti, ale také zvyšuje krvavé a násilné tendence svého hostitele. Jeho předchozí hostitel, Spider-Man, si uvědomoval nebezpečí, které Venom představoval a po psychickém i fyzickém boji se od něj dokázal oddělit.

Jsme zvědaví, kdy vyjde na světlo více informací o tom snímku a kdy hlavně bude známa premiéra! Zatím se můžete alespoň podívat na nový trailer!

 

 

 

 

Reklama

Kam dál?

DUBEN 2018

Zobrazit časopis
© 2018, inCONCEPT magazine s.r.o. | Všechna práva vyhrazena Created by Petr Smejkal