Kabát až na zem

Ale jaký střih si koupit? Co takhle zkusit dlouhý kabát a klidně až na zem! Ale pokud vám někdo řekne, že dlouhým kabátem nemáte co zkazit, tak vám lže, je těžké ho nosit! 

Módní hit 

Móda je velice proměnlivá a každý rok je módním hitem něco jiného, letos jsou to opravdu dlouhé kabáty a klidně se nemusíte bát nosit kabát až na zem. Pravdou je, že velkou pozornost musíte dát výběru střihu i barvy, abyste pak nevypadali komicky anebo strašidelně, ale pokud se vám podaří ho dobře zkombinovat, tak budete vypadat velmi krásně a ke všemu půjdete s módou. 

Kabát, který není pro každého 

Velkou nevýhodou tohoto stylu kabátu je to, že se nehodí k úplně každé ženě, respektive se nehodí ke každé postavě. Ženy, které jsou nízkého vzrůstu, mají trochu smůlu, protože právě k nízkým postavám to není úplně nejlepší kombinace, naopak vysoké ženy si to mohou dovolit, ale pokud má žena dva metry a dá si kabát až na zem, tak musí počítat s tím, že bude středem pozornosti, což je někdy velmi příjemné. 

Barva neutrální 

Pokud zrovna vám tak dlouhý kabát sluší a chtěli byste ho nosit, pak je úplně jedno, jakou barvu vyberete, ale vzhledem k jeho délce je lepší vybírat něco neutrálního a ne příliš výrazného. Spousta žen volí černou barvu, což je úplná klasika, ale někdy pak mohou v takto dlouhém kabátu vypadat jako fanoušci metalové muziky, proto je důležité také to, k čemu si kabát vezmete. Ovšem pokud chcete vsadit na jistotu, pak zvolte jemné pastelové barvy jako je meruňková, béžová a podobné. A nezapomeňte na to, že ani pod dlouhý kabát nelze všechno schovat, naopak je dlouhý a mnohdy jednoduchý, proto je potřeba promyslet každý detail. 

Černý kabát

Kabát až na zem v černé barvě je krásný, ale musíte mít pro kombinaci opravdu cit, abyste nepůsobili jinak, než chcete. Pokud chcete tento kabát sladit do elegantního stylu, pak je dobré si k tomuto kabátku vzít například pouzdrovou sukni a mokasíny, vkusné jsou černé punčochy. Samozřejmě, že možností je opravdu hodně, ale musíte myslet na to, že tento kabát je trošičku extravagantní a stačí si k němu vzít vysoké kozačky a už můžete o sobě říct úplně něco jiného, než chcete. Každopádně není to nic jednoduchého, a pokud si nejste jistí, můžete se nechat inspirovat na internetu, kde najdete mnoho tipů, ale také mnoho fotografií různých celebrit, které si tento druh kabátu také oblíbily. A klidně si vezměte i klobouk, vypadá to velmi pěkně. 

Nosit dlouhý kabát až na zem není nic jednoduchého, ale je to velmi moderní a pokud to dobře sladíte, tak i velice vkusní. Nebojte se improvizovat a zkuste své nevšední kombinace. 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Yato Maznice pneumatická 400cm3 28l/min Yato

Yato Maznice pneumatická 400cm3 28l/min

965 Kč
Detail produktu
Skol LBTR5 Spine Smart NNN 2019 Skol

Skol LBTR5 Spine Smart NNN 2019

1 397 Kč
Detail produktu
Lampa stroboskopická 12V Yato

Lampa stroboskopická 12V

1 691 Kč
Detail produktu
Yato Momentový klíč 1/2 Yato

Yato Momentový klíč 1/2

1 759 Kč
Detail produktu
Yato Momentový klíč 1/4 Yato

Yato Momentový klíč 1/4

1 612 Kč
Detail produktu
Yato 1 t -? YT-?5911 Yato

Yato 1 t -? YT-?5911

935 Kč
Detail produktu