NA KLASIKU SE NEDÁ DOPUSTIT

9. 8. 2017 | Redakce | LIFESTYLE sdílet tweet pin

Pokud nepatříte mezi extra odvážnou, experimentální nebo bohémskou sortu lidí, svatba v klasickém stylu je jak šitá na míru právě pro vás. Ale počkat. Jak vlastně na to?

Květiny a kytice

Možná se pleteme, ale nevíme o žádné svatební kytici, která by byla brána za tu klasickou.

Jedná se pravděpodobně o kytici nevýstřední a nekřiklavou. Takovou, která bude podtrhávat eleganci, mírnost a nadčasovost. Nic neuděláte špatně, pokud bude kytice v barvách bílé, krémové či pudrově růžové.

Pivoňky, růže, lilie… Prostě ty, které miluje nevěsta. Pozor si dejte pouze na překombinování s různými druhy květin. Řiďte se pravidlem: V jednoduchosti je krása a nikdy nešlápnete vedle!

A také nezapomeňte, že slazení svatební kytice s květinovou výzdobou celé svatby, je zásadní!

Co s čím kombinovat?

Bílá barva je synonymem pro klasickou svatbu. V bílé barvě by neměla být oděná pouze nevěsta, ale i místo události. Nebojte se bílou barvu kombinovat s dalšími barvami jako je zlatá, stříbrná, krémově béžová, světle růžová nebo bronzová. Nezapomeňte, že bílou barvu můžete kombinovat pouze s jednou další barvou a proto si při výběru dejte skutečně záležet! Druhá barva totiž dokáže silně definovat styl a atmosféru celkové události.

Dekorace

Klasická svatba se nese v klasickém stylu. Ale jaký je ten váš klasický styl? Snažte se dekorace volit dle své osobnosti. Co máte rádi a co naopak rádi nemáte? Jaké materiály jsou vám blízké a jaké textilie jsou vám příjemné na dotek? Zkuste z klasické svatby vytvořit tu svou vlastní klasiku a řiďte se jednoduše svým srdcem a instinktem. Jedině tak vytvoříte tu svou pravou svatbu.

Zaměřeno na detail

Ano, detaily jsou přímo klíčem k veškerému úspěchu. Při zařizování klasické svatby naleznete ohromné množství inspirace. Co takhle malá pozornost pro každého hosta v podobě malé květiny, svícnu, který zdobil váš stůl či překvapení? Anebo proč si neokořenit celou událost promítacím plátnem, kde se budou hosté moci pokochat obrazem na nezapomenutelné okamžiky vašeho života? A kdo by něco dokázal namítnout na čokoládovou mini fontánu? Nápadů a možností je spousta, tak hurá na to!

TEXT: Hana Szobonyová
FOTO: David Sklenář
DEKORACE: Glassor
SVATEBNÍ TISKOVINY: Made Atelier
DORT: Leli’s Cupcakes
KYTICE: Wild Flowers

sdílet tweet pin