KRÁSA ZROZENÁ Z ARKTICKÉHO SVĚTLA

19. 9. 2017 | Redakce | KRÁSA sdílet tweet pin

LUMENE, jedna z nejznámějších finských značek pleťové kosmetiky se po čtyřech desítkách úspěšných let na trhu rozhodla upevnit svoji pozici, povznést image značky a inovovat složení svých produktů, ze kterých je bezmezný obdiv a respekt ke skandinávské přírodě zřejmý už na první pohled.

Posláním nového LUMENE je zaujmout ženy vyznávající moderní životní styl, respektující přírodu a toužící se starat o svoji pleť přípravky s maximem přírodních látek. Přírodní přístup ke kráse vychází ze síly arktického světelného cyklu, který viditelně rozjasňuje pokožku. Díky novému složení produktů, novému přehlednému členění jednotlivých linií a novému vizuálnímu pojetí, se Lumene prezentuje jako moderní, ale zároveň tradice respektující severská značka se silným poselstvím a velkým potenciálem.

Provedli jsme rozsáhlý průzkum mezi ženami a ten nám potvrdil, že většina z nich chce vypadat co nejpřirozeněji. Proto jsme zvolili jako hlavní motto – buďte sama sebou, nikoliv něčí představou o kráse,“ vysvětluje Tinna Bensky ředitelka PR a marketingového oddělení LUMENE Finland.

Tým LUMENE pro svoji kampaň oslovil jednu z i v zahraničí nejúspěšnějších a nejznámějších finských modelek Suvi Riggs, která reprezentuje vše, co je značce vlastní – severskou krásu, zdraví a k přírodě šetrný životní styl.

Filosofie

Na dalekém severu, kde příroda ukazuje svou nejdivočejší tvář a kde kralují živly, právě tam, kde přežijí jen ti nejsilnější, leží kolébka LUMENE. Všechny produkty jsou inspirovány čistou a autentickou krásou finské krajiny a nekomplikovaným životním stylem příznačným pro zdejší obyvatele. Každý produkt LUMENE byl vytvořen tak, aby dokonale využíval sílu přírodních složek pocházejících z čisté severské přírody, aniž by došlo k narušení jejího citlivého ekosystému. Nedílnou součástí unikátních produktů jsou i autentické přírodní vůně, které působí aromaterapeuticky a nastolují harmonii a klid.

Tajemství krásy

Složení všech přípravků byla vyvinuta a pečlivě testována předními finskými odborníky s využitím patentovaných technologií. Ty vycházejí z vlastních laboratoří Lumene umístěných do inspirativní lesnaté oblasti Espoo ve Finsku. Nově je na každém produktu vyobrazen symbol v kolečku, který informuje o tom, z kolika procent je složení produktu přírodní. Hodnoty se pohybují zpravidla mezi 90 a 98 %.

ARKTICKÁ LUMENESENCE  arktický světelný kruh

Po dlouhé době polární zimy přicházejí slunné dny, přírodu zalije intenzivní letní svit, který nelze nikde jinde spatřit. Arktické rostliny, které se učily umění přežít v tomto nehostinném kraji po tisíce let, vydávají své poklady v podobě květů a plodů. Právě ony jsou zdrojem mimořádně koncentrovaných živin a antioxidantů, které jsou součástí unikátní patentované formule LumenesenceTM, která je symbolicky vyobrazena v logu značky.

Arktická voda

Arktická pramenitá voda bohatá na kyslík je považována za nejčistší na světě a díky svému měkčímu PH je voda nadmíru šetrná i k té nejcitlivější pleti. Pro své hydratační a ochranné účinky je tato unikátní voda z oblasti Laponska nedílnou součástí všech produktů.

Aktivní přírodní složky

Rakytník řešetlákový, ostružiník moruška nebo brusnice plodí bobulky extrémně bohaté na antioxidanty a vitamín C. Kůra z borovice či míza z břízy jsou tradičním zdrojem minerálů a aminokyselin, který je ve Skandinávii po staletí využíván k výživě a regeneraci. Tyto a mnohé další složky jsou v produktech obsaženy ve své nejčistší podobě.

Kosmetická značka LUMENE byla založena v roce 1970, více jak 40 let se zabývá kosmetickým výzkumem a vyrábí produkty z čistých přírodních složek. Netestuje na zvířatech a aktivně aplikuje systém ochrany životního prostředí.

LUMENE, exkluzivně ve FANN parfumeriích a vybraných sítích.

sdílet tweet pin