Legendární Han Solo dostává svůj celý díl Star Wars. Máme pro vás trailer!

5. 2. 2018 | Tomáš Bederka | LIFESTYLE sdílet tweet pin

V dnešní době nenajdete příliš mnoho lidí, kteří by alespoň neslyšeli o legendárních „Star Wars“ neboli Hvězdných válkách. Posledních několik let ožil fenomén Star Wars novou krví a to díky tomu, že celý koncept Star Wars odkoupilo studio Disney od George Lucase, původního režiséra celé ságy. V nejnovějším díle Star Wars půjde především o život legendárního pašeráka Hana Sola a nový díl ponese název Solo: A Star Wars Story.

Pokud jste fanoušky Star Wars, tak pravděpodobně jste viděli i poslední díl „The Last Jedi“. Podle nás byl poslední díl nejslabší ze všech nových dílů a spousta lidí z našeho okolo s námi souhlasí. Právě díky poslednímu dílu máme strach, jak nový díl Solo: A Star Wars Story bude vypadat. Ono když nový film už v průběhu počátečních produkcí a i během natáčení provázejí velké problémy, jako odchod dvou režisérů, či údajná herecká neschopnost hlavního herce, tak nemůžeme čekat příliš valný výsledek.

Každopádně, v novém snímku se nám ukáže velmi oblíbený Han Solo i se svou milovanou a legendární lodí Millenium Falcon a spolu zažijí spoustu zajímavých dobrodružství ve smírném podsvětí. Solovi samozřejmě bude záda krýt jeho chlupatý přítel Chewbacca.

Hlavního hrdinu Hana Sola ztvární herec Alden Ehrenreich, Chewbaccu bude hrát Joonaas Suotamo. Nově se zde ukáže i dobře známý Woody Harrelson jako Hanův přítel a mentor Beckett. Dále uvidíme i aktuálně velmi populární herečku Emilia Clarke známou především ze seriálu Hra o trůny. Zde bude hrát postavu Qi’Ria. Tento díl nebude mít jako již klasicky premiéru před Vánoci, ale již 25. května 2018. No a zde máte trailer k novému dílu.

 

 

sdílet tweet pin