Lush & Essential Oils Event v Londýně

4. 5. 2018 | REDAKCE | KRÁSA sdílet tweet pin

Pokud jste, stejně jako my, velkým příznivcem přírodní ručně vyráběné kosmetiky značky Lush, určitě byste také neodolali a přijali pozvání na jedinečný, svého druhu první event v Londýně. Jestliže vám však Lush nic neříká, honem uhánějte na Google!

Na oslavu zahájení nové kampaně s esenciálními oleji Lush přichystal ve svém studiu v Sohu v Londýně jedinečnou akci, která zapojila, a to doslova, veškeré vaše smysly. Večer se konal pod vedením šéfkuchařky Louis Bloor, která s grácií dokázala připravit menu, jenž spojovalo vůně esenciálních olejů s vynikajícími veganskými pokrmy. Jasmínová rýže vařená v růžové vodě, dezert křehký jako obláček vyrobený z vody z cizrny a mnoho dalších zajímavých a vyjímečných pokrmů pohladily nejenom vaše chuťové buňky, ale (a to především!) vaše čichové vjemy. Celý večer byl provázen krátkými příběhy z celého světa vyprávěnými Agnes Gendry, nákupčí esenciálních olejů, které dokořenily celou událost.

Druhý den jsme byly pozvány na prohlídku největšího obchodu Lush v Londýně, který se nachází na Oxford Street. Pokud někdy zavítáte do Londýna, napište si tohle místo na svůj seznam míst, které nesmíte minout! Nakupování se zde stává zážitkem a personál je zde nejvíc přátelský, mluvíme z vlastní zkušenosti – není cesta do Lush, ať už v Čechách, nebo v Londýně, abychom se nezasekli vykecáváním se o všem, od umění až přes diskuzi o nejlepších veganských restauracích.

Na programu pro nás byl připravený workshop na výrobu bath bomb. Bylo to skutečně moc zajímavé a ruce od třpytek nám zůstaly ještě několik dní poté…

Do teď jsme snad ještě trošku omámené ze všech těch vůní a krás, co jsem měly možnost za tyto dva dny vidět, zažít a vyzkoušet! Jedno ale víme jistě, už nebudeme říkat máme rádi Lush, ale namísto toho budeme říkat milujeme Lush!

sdílet tweet pin