Mercedes-Benz Prague Fashion Week přinese první haute couture přehlídku v České republice

no image Redakce / 14.2.2017

Březnová edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku (MBPFW) představí mimo jiné vůbec první přehlídku vysoké krejčoviny, tzv. haute couture v České republice. V rámci druhého exkluzivního benefičního večera MBPFW a magazínu Hospodářských novin Proč ne?! pro Nadaci Terezy Maxové dětem, který proběhne 18. března 2017, předvede svou jarní kolekci italský designér Francesco Scognamiglio

Rafinované róby rodáka z Pompejí patří mezi ten nejokázalejší luxus, jaký móda nabízí. Právě díky tomu se Scognamiglio stal minulý rok hostujícím členem Chambre Syndicale de la Haute Couture. Scognamigliovy jedinečné kreace, jako róby utkané ze zlatých vláken či kompletně pošité Swarovského křišťály, s oblibou nosí také nejpopulárnější osobnosti z řad mezinárodních celebrit v čele s Madonnou, Rihannou či Lady Gaga. 

Program březnové edice MBPFW je nyní potvrzen. Přehlídkový program pražského týdne módy doplní oblíbený doprovodný program. Nebude chybět oblíbený víkendový festival udržitelné módy, autorské výstavy a prodejní akce v módních buticích a galeriích a také módně-právní seminář. Vstupenky na březnovou edici Mercedes-Benz Prague Fashion Week jsou v prodeji prostřednictvím portálu GoOut.


Francesco Scognamiglio


Francesco Scognamiglio Beyonce

Francesco Scognamiglio

Francesco Scognamiglio

Francesco Scognamiglio

ZDROJ: 1

Reklama

Kam dál?

ČERVENEC / SRPEN 2017

Zobrazit časopis
© 2017, BEAR CREW s. r. o. | Všechna práva vyhrazena Created by Petr Smejkal