MUST HAVE ŽENICHA

10. 8. 2017 | Redakce | LIFESTYLE sdílet tweet pin

Oblek

Na váš nejdůležitější den si určitě pořiďte padnoucí oblek a rozhodně na něm nešetřete. Důležité je, aby vám seděl v ramenou, v pase a v délce rukávů. Manžeta má vždy přečnívat jeden centimetr. My vám přinášíme pár tipů, kde si takový padnoucí oblek pořídit. Pokud byste se rozhodli, že si oblek necháte ušít, pak se stoprocentní zárukou doporučujeme zakázkové krejčovství Galard.

Boty

Nemusíte mít zásadně polobotky. Vemte si na sebe jen to, co vám bude příjemné. Můžou to být jak polobotky, tak i jakékoliv jiné boty. My jsme si pro příklad k našemu svatebnímu focení zvolili kotníčkové Converse. A jaké byste si vybrali vy?

Motýlek/ Kravata

K této slavnostní příležitosti patří nejen oblek, ale nepostradatelným detailem je i kravata či motýlek. Vzhledem k současným trendům volte kravatu užší. Velkým trendem jsou však i pletené kravaty. Pokud nesáhnete po kravatě, tak po motýlku. My jsme si vybrali u Krispol, ale pokud se nebojíte v Den D experimentu, pak BeOriginal s BeWooden!

Ponožky

Ač byste si mohli myslet, že ponožky nejsou důležitou součástí, tak právě naopak. Jedná se o jemný detail, který může vašemu svatebnímu outfitu dát potřebný šmrnc. Nebojte se vzorů ani barev a pokud budete opravdu odvážní, tak klidně zvolte každou jinou. Varianta je jen na vás. A kde takové ponožky sehnat? No přece na www.urbanlux.cz!

TEXT: SABINA BOHÁČOVÁ
FOTO: 1

sdílet tweet pin