Nehtové trendy pro rok 2018, které by vám neměly utéct!

8. 1. 2018 | Tomáš Bederka | KRÁSA sdílet tweet pin

Photo by Sabina Ciesielska on Unsplash


Se začátkem Nového roku všichni vylepšujeme co můžeme. Chodíme do posilovny, jíme zdravě, detoxikujeme svá těla nebo zdokonalujeme svůj makeup. Napadlo vás ale upgradovat i svou manikůru? Pořád milujeme pastelové barvy a čistou francouzskou manikůru, ale není na čase trochu to osvěžit?

Protože příchod Nového roku neznamená, že přicházejí lepší a větší trendy, rozlouskli jsme jich pro vás pár, které opravdu stojí za to! Podívejte se na tzv. must haves pro letošní rok.

Černé detaily

Skvělá věc na tomto trendu je ta, že nemusíte zdobit každý nehet. Ozdobte buď všech 10 nebo třeba jen jeden či dva nehty. Jako podklad bude vždy působivá zlatá nebo stříbrná. Pro více definovaný vzhled použijte jemné a světlé barvy, např. béžovou nebo růžovou.

PHOTO: instagram / @jinsoon

PHOTO: instagram / @tenoverten

Zlaté nebo stříbrné nálepky

Grafické tvary v kombinaci s bílou či černou je hodně trendy záležitost. Pokud chcete něco extra, použijte zlatou i stříbrnou.

PHOTO: instagram / @paintboxnails

 

Glitrované špičky

Glitery jdou skvěle k tmavým barvám laků, aplikujte je podélně nebo jako osvěžení francouzské manikůry, na špičky nehtů. Pro jemný a večerní look použijte lak světlé narůžovělé barvy nebo béžovo-šedý odstín a pak přetřete glitrovým průhledným lakem. Získáte tak hravou večerní manikůru.

PHOTO: instagram / @paintboxnails

 

Přirozené barvy s minimalistickým detailem

Perfektní a přirozeně vypadající nehty. Pokud je chcete trochu oživit, použijte jiný odstín laku na špičky a přidejte malý kovový detail.

PHOTO: instagram / @marienails

 

Mramorové nehty

Tento trend je lepší nechat na profesionálech a zajít si do svého oblíbeného salonu.

PHOTO: instagram / @paintboxnails

 

Metalické barvy

Když se řekne metalické barvy, obvykle nás napadne stříbrná nebo zlatá, že? Rok 2018 je o vylepšování, proto se letos zaměřte na barvy jako je metalická růžová, modrá nebo zelená.  Na každém odstínu pleti vypadají tyto barvy jinak, navíc mají spoustu odlesků a tak je to velmi originální varianta jak nosit metalické barvy a vypadat jako žena co miluje trendy!

PHOTO: instagram / @marienails

 

Nehty s názorem

Pokud chcete dát všem kolem najevo svůj názor, napište ho na nehty! Hravá a mladistvá varianta zdobení nehtů. Pro ty, co se nebojí projevit!

PHOTO: instagram / @theeditorialnail

sdílet tweet pin