Omlazení krevní plazmou – omládněte během 30 minut o 5 let

19. 1. 2018 | Tomáš Bederka | KRÁSA sdílet tweet pin

Omlazení vlastní krevní plazmou je velmi bezpečné, účinné omlazovací ošetření bez vedlejších účinků či alergických reakcí. Během zákroku dochází k aplikaci krevní plazmy s vysokým obsahem červených krvinek do střední části pokožky, kde podporují omlazení. Velmi dobré zkušenosti s krevní plazmou nemají jen dermatologové, ale také revmatologové či chirurgové, kteří ji používají pro zlepšení hojení ran či při léčbě revmatoidní artritidy.

Dobře vybavené zařízení Vám připraví i plazma krém či plazma gel

Omlazení krevní plazmou najdete v nabídce velkého počtu zařízení. Všechna přitom slibují skvělé výsledky s dlouhodobým efektem. Co se však dočtete jen málokde je, jaký vliv na výsledném efektu má množství červených krvinek obsažených v plazmě. Čím více krvinek, tím lépe. A věřte, že rozdíly jsou opravdu obrovské! Kromě toho, kvalitně vybavená zařízení jsou schopna Vám připravit ošetření na míru a následně i zhotovit plazma gel či plazma krém pro domácí použití.

Nejvíce krevních destiček extrahuje metoda Angel Lift

Tím nejlepším, co je dnes na trhu v oblasti zpracování krevní plazmy k dispozici, je metoda Angel Lift. Obsah červených destiček v plazmě zpracované touto metodou je 4. – 6. vyšší než obsah destiček v nezpracované krvi. Kromě toho, přístroj používající tuto metodu umí oddělit od sebe červené krvinky, bílé krvinky, plazmu a krevní destičky, což ošetřujícímu lékaři umožňuje „namíchat“ koktejl přesně dle individuálních požadavků každého pacienta.

Ukázky výsledků ošetření krevní plazmou zpracovanou metodou Angel Lift

 

 

 

Ošetření krevní plazmou trvá zhruba 30–60 minut, efekt je okamžitý, postupně se zlepšuje. Ošetřující lékař aplikuje na ošetřované místo znecitlivující gel, díky kterému je samotný zákrok bezbolestný, cca hodinu po zákroku můžete cítit šimrání tak, jak postupně bude odeznívat znecitlivující účinek gelu. První dva dny po zákroku může být pleť zarudlá, což je známka probíhajícího omlazujícího procesu, po opadnutí zarudnutí je efekt omlazení finální.

 

Popis ošetření metodou Angel Lift

Pro dosažení maximálního efektu stačí podstoupit 1 ošetření a následně tzv. udržovací zákroky, jejichž frekvence je nejčastěji 1 zákrok za 12 měsíců. Více informací o omlazení krevní plazmou zpracovanou metodou Angel Lift najdete na této stránce.

 

Photo by Jon Flobrant on Unsplash

sdílet tweet pin