Pár světových cestovatelských Instagramů, které prostě musíte sledovat!

6. 1. 2018 | Tomáš Bederka | LIFESTYLE sdílet tweet pin

Photo by rawpixel.com on Unsplash

Tyhle lidi stojí za to sledovat

Pokud milujete cestování stejně jako my, tak určitě i rádi fotografujete a zachycujete vzpomínky ze svých cest. Spousta z vás má určitě i Instagramový profil a sledujete spoustu zajímavých lidí a přátel a zároveň jim sdílíte své fotografie. My vám teď ukážeme několik skvělých instagramerů, kteří cestují po celém světě a zachycují opravdu nádherné fotografie.

Ever Changing Horizon

Tenhle instagramer a cestovatel se jmenuje Quin a cestuje po opravdu nádherných místech, soustředí se především na hory a různá jezera. Sem tam přidá i nádhernou fotku hvězdné oblohy ❤️
https://www.instagram.com/everchanginghorizon/

 


Daniel Kordan

Daniel je opravdu skvělý fotograf a ve svých fotografiích zvěčnuje nádherná místa jako jsou Norsko, Rusko, Nový Zéland, Japonsko a podobně. Co si na jeho fotografiích všimnete je, že miluje vše, co je zmrzlé ❄️

https://www.instagram.com/danielkordan/


Travis Burke

Travis je fotograf  z USA, který cestujou se svou přítelkyní (její profil tu také najdete). Oba zachycují nádhery různých státních přírodních parků. Jsou to nadšenci co kempování, takže jejich fotografie jsou tak trochu „trempské“

https://www.instagram.com/travisburkephotography/

 

 


Chelsea Kauai

Chelsea je nádherný příklad dobrodružné cestovalky. Je to zároveň přítelkyně Travise (předchozí profil) a cestjí spolu na skvělá místa v páru.

https://www.instagram.com/chelseakauai/

 


Chris Burkard

Chris je jeden z nejznámějších surfařů a cestovatelů na Instagramu. Jeho fotografie jsou jedinečné tím, že zde naleznete místa, kam lidská noha často nevkročí. Jo a taky se rád koupe v arktických vodách.

https://www.instagram.com/chrisburkard/


Young Adventuress

Liz je odvážná dívka, která cestuje po celém světě, zejména po Evropě, Středním východě a Novém Zélandu.

https://www.instagram.com/youngadventuress/Le Backpacker

Johan je nadšený cestovatel, který se soustředí nejvíc na Kanadu, Nový Zéland a Austrálii. Jeho fotografie mají úžasnou schopnost vám vyrazit dech.

https://www.instagram.com/lebackpacker/

 

 


In A Faraway Land

Marta je fotografka z Kanady, která se soustředí předšvším na zdejší drsnou přírodu. Najdete u ní nádherné fotografie kanadských hor a dokonce i úžasné polární záře.

https://www.instagram.com/infarawayland/

 

 

sdílet tweet pin