PIGMENTOVÁ REVOLUCE OWAY HMELT

10. 10. 2017 | Redakce | KRÁSA sdílet tweet pin

Celý kadeřnický svět zachvátila pigmentová revoluce. Dokonalý odstín vlasů bez jejich zbytečného zatěžování a poškození nyní dosáhnete přírodní cestou a to díky revitalizujícímu barvícímu koncentrátu Oway Hmelt.

Ze série alchymických přírodních procesů vznikl Oway Hmelt – produkt, který staví na první místo jak perfektní výsledky, tak zdraví a kondici vlasů. Obsahem jsou čisté fair trade rostlinné fytopigmenty (rostlinné pigmenty), jež jsou získávány ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých rostlin (např. z kramerie, janovce metlatého, vlašského ořechu, kurkumy, lykopenu či šafránu). Rostlinné pigmenty rozjasňují vlasové vlákno ať už přirozených či barvených vlasů a chrání je před antioxidanty. Oway Hmelt dále obsahuje výtažky z organické divizny, která nejenže vlasy zesvětluje a brání jejich vypadávání, navíc ještě absorbuje nejsilnější UV záření a to pak přeměňuje na brilantní lesk. Cennou složkou je také biodynamický šťovík kadeřavý, jenž obsahuje vysoký podíl železa, hořčíku, draslíku, vápníku a vitamínů A a C. Výsledkem tohoto magického přírodního složení je spolehlivé krytí šedin, rozzáření stávající barvy či nové barevné odlesky zesvětlených vlasů. To, že Oway Hmelt neobsahuje parabeny, vazelínu a umělou parfémaci, pak ocení všichni, kterým na vlasech a jejich kvalitě doopravdy záleží.

Oway Hmelt je k dostání v celé škále odstínů od autenticky kaštanové, měděné a božsky zlaté, přes slunnou oranžovou, energicky červenou, tajemně purpurovou a hravě růžovou až po kouzelně modrou a harmonicky zelenou. Jednotlivé pigmenty pak mezi sebou lze mixovat a regulovat tak intenzitu barevných odstínů.

Použití samotného barvícího koncentrátu je extrémně jednoduché. Není totiž zapotřebí žádného aktivního činidla, stačí ho přimíchat do šamponu, masky či aplikovat přímo na vlasy a nechat působit cca 15 minut.

PRO PROFESIONÁLY A VLASOVÉ MÁGY řekněte svému kadeřníkovi o kapky pigmentů Hmelt OWAY!

Hmelt přímé pigmenty mají charakteristiku revitalizujícího barvícího koncentrátu s obsahem čistých fair trade rostlinných phytopigmentů, které jsou získávány ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých rostlin, díky kterým budou vaše vlasy zdravé a plné lesku. Rostlinné pigmenty rozjasní a oživí vaší stávající barvu vlasů. V případě barevných odstínů stačí pár kapek od vaše kadeřníka a můžete mít barvu vlasů podle  podzimní nálady.

sdílet tweet pin