„Pivní mýdlo“? Inu, proč ne?

21. 1. 2018 | Tomáš Bederka | KRÁSA sdílet tweet pin

Být odlišný a být úspěšný

Na dnešním trhu plném různé pánské kosmetiky je poměrně těžké být něčím vyjímečný a odlišovat se tak od ostatních výrobců. nicméně, například takový David Beckham se svou kolekcí kosmetiky House 99 zabodoval (celý článek zde: http://www.inconcept.cz.hyperion.blueboard.cz/david-beckham-predstavuje-spolupraci-loreal-opravdu-bomba/). Dnes vám ale ukážeme další parádní novinku, u které určitě bude souhlasit s námi, že je opravdu originální a jedinečná. Jedná o mýdlo s vůní piva. Ano, čtete dobře. Mýdlo s vůní piva.

 

Foto: Damn Handsome

Čistě mužská záležitost

Jistě budete souhlasit, že mít si ruce něčím, co voní jako pivo, ocení spíše mužská část populace. Na to samozřejmě americká značka Damn Handsome sází, proto taky většinu svých produktů vyrábí právě z chmele a následně i piva. Kromě mýdla vyrábí z této tekuté pochoutky i přípravky na vousy a vlasy. Ale zpět k mýdlům. Abyste se trochu odlišili, což jistě není s pivním mýdlem příliš složité, tak vám dají v Damn Handsome na výběr i lehkou parfemaci, například grapefruit, máta, bergamon a podobně, což je celkem chytrý krok, jelikož „vonět“ čistě pivem, tak vám asi nikde neuvěří, že už nemáte slušně „pod kulichem“. Na výběr máte bud z tradiční pevné varianty mýdla, nebo tekuté.

Další zajímavostí, co Damn Handsome vyrábí jsou mýdla z kávy a čokolády, které jak sami označují, jsou pro tvrdě pracující muže.

 

Foto: Damn Handsome – Mýdlo z kávy a čokolády

 

Každopádně, nápad je to zajímavý a v dnešní době, kdy vše voní květinami a podobnými lehkými vůněmi, je pořádná chlapská vůně piva určitě zajímavým a netradičním přínosem do pánské kosmetiky.

 

 

 

Foto: Damn Handsome

 

 

Foto: Damn Handsome

 

sdílet tweet pin