POPULÁRNÍ OŠETŘENÍ AMERICKÝCH CELEBRIT JE NA PRAŽSKÉ BRANDEIS CLINIC DOSTUPNÉ ZA ZLOMEK CENY 

27.6.2017

Angelina Jolie, Naomi Watts, Michelle Williams, Rachel Weisz, Robin Wright a další hollywoodské hvězdy chválí zázračné ošetření newyorského dermatologa Davida Colberta nazvané The Triad Facial, které zabere pouhých 30 minut a stojí 1 000 dolarů.

Ošetření složené z 3 kroků, mikrodermabraze, laserového tónování pleti a chemického peelingu, má být řešením pro celebrity, které potřebují zachránit vzhled přímo v den společenské akce. David Colbert uvádí, že se pleť díky němu dostane do výrazně lepší kondice prakticky ihned a netrpí jinak běžným zarudnutím, podrážděním a podobnými stavy. Při pravidelných aplikacích se má podpořit regenerace pleti díky stimulaci tvorby kolagenu.

O metodě The Triad Facial se samozřejmě doslechla i Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka pražské kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic. A co si o ní myslí? „Pokud se v jednom dni zkombinují uvedená 3 ošetření a ještě během 30 minut, musela by být provedena velmi jemně, což nemůže přinést očekávaný efekt,“ uvádí. „Velmi podobné ošetření poskytujeme na naší klinice za zlomek ceny, konkrétně za 2 700 Kč, a to systémem Microskinpolish. Rovněž třífázové ošetření zahrnuje obroušení pleti jemnými mikrokrystaly, nanesení kyseliny hyaluronové v kombinaci s ledovým laserem, a na závěr do pokožky vpravíme olej Tamanu,“ představuje Anna Brandejs alternativu ošetření The Triad Facial.

Na Brandeis Clinic je dostupný i chemický peeling jako doplnění uvedeného třífázového ošetření (za 1 200 Kč), ale odborníci ho v tomto případě považují už za zbytečný. Také samostatná mikrodermabraze (za necelé 3 000 Kč) může v dohodnutých intervalech vyhovovat klientům, kteří spěchají.

Chemický peeling

Mikrodermabraze

Fascinující účinky moderních laserů

Mnohem větší efekt – čistou, jasnou, zářivou pleť a viditelné zjemnění vrásek – Vám přinese další ošetření blízké metodě The Triad Facial, které se provádí na Brandeis Clinic. Vyžaduje už ale více času a peněz (od 4 000 do 16 000 Kč). „Na klinice máme několik vysoce výkonných laserů, které klientům vybíráme na základě stavu pleti a hloubky vrásek. Tyto lasery zajistí podle druhu omlazení na 2–10 let,“ uvádí majitelka a zakladatelka kliniky.

Doporučuje toto hloubkové ošetření rozložit do více dní, například:

  • 1. den – hodinová mikrodermabraze,
  • 2. nebo další den – transdermální vpravení kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů bez injekce, strojem SEYO TDA, který dokáže tyto látky dostat do pleti bezbolestně, ultrasonicky
  • tentýž nebo některý další den – hodinové ošetření laserem.

Popsaná trojkombinace Vás nadchne. Moderní lasery podpoří ve Vaší pokožce procesy, které probíhají ještě celý další měsíc. Zjemní vrásky o 50–75 %, odstraní pigmentové skvrny i rozšířené póry. Vaše pleť bude vypadat zdravěji a jako bonus získáte liftingový účinek,“ upřesňuje Anna Brandejs přednosti ošetření na Brandeis Clinic v Praze.

Reklama

Kam dál?

VÁNOČNÍ SPECIÁL 2017

Zobrazit časopis
© 2017, BEAR CREW s. r. o. | Všechna práva vyhrazena Created by Petr Smejkal