Pražské Sasazu se o víkendu otřáslo v základech. Ektor se ukázal v nejlepší formě!

20. 2. 2018 | Tomáš Bederka | LIFESTYLE sdílet tweet pin

V dnešní době bývá zvykem, že interpret vydá album, po nějaké době udělá jeden křest alba a pak odjezdí tour. Kdo z dnešních interpretů ale dokáže vyprodat v jeden den první křest a hned den na to téměř i ten druhý a udělat neuvěřitelně energickou show? U nás to dokáže s jistotou Ektor.

Statika Sasazu dostala zabrat

…. a to doslova. Pražský raper Ektor totiž vydává jeden club banger za druhým a pokud jich zahrajete několik po sobě na kvalitním sound systému, jako je v Sasazu, tak basy dají statice celého klubu určitě pořádně zabrat.  Ektor si tentokrát vzal po roční koncertní pauze na bedra velký oříšek a to odehrát dva velké koncerty den po sobě v rámci křestu jeho nové desky Alfa. První křest proběhl v pátek 16.2. a byl téměř okamžitě beznadějně vyprodán. Proto se Ektor rozhodl přidat druhý koncert hned den na to. Možná si říkáte, že přece interpret nemůže podat dva dny po sobě 100% výkon. Běžný interpret ne, Ektor ano. Po roční pauze nasbíral hromadu energie, kterou ze sebe v Sasazu vypustil v takové síle, že se policistům v nedaleké služebně třesou okna ještě teď.

AK Pastor / Foto: Tomáš Bederka – www.tomasbederka.cz

 

V sobotu jako první vystoupili AK, neboli Sergei Barracuda a Pastor se svojí velmi energickou show a dokázali tak skvěle naladit celé osazenstvo Sasazu. Jakmile AK zahráli bangery jako 713, Cizí tváře, OMB či Práce, celé Sasazu neuvěřitelně bouřilo. Za zády jim po celou dobu stál DJ Bussy, který v mezičase zahrál známe zahraniční bomby, které přivedly všechny do ještě většího varu.

 

AK Sergei Barracuda / Foto: Tomáš Bederka – www.tomasbederka.cz

 

Těsně před půlnocí nastoupil na stage Ektor a v tu chvíli projela Sasazu rázová vlná plná energie, kterou jsem dlouho neviděl. Ektor nejprve zahrál jeho starší hity jako například „Vidím to jako včera“ či „Number 1“.  Když zahrál bomby z alba Detektor – „Jak jinak“, „Ve dne v noci“ nebo „Generace X“, tak to vypadalo, že se fanoušci konce koncertu snad nedožijí. Překvapila mě i maminka jednoho mladého chlapce v první řadě, která se postupně nechala strhnout celkovou atmosférou a viditelně si koncert užívala. Postupně se Ektor dostával až k těm nejnovějším hitům. Na pódiu se ním vystřídali Sergei Barracuda, Smack, Strapo a Separ, který dokonce představil úplně novou sloku v tracku „Kancelář“. Když ale ke konci zazněly nové bangery jako Ballin či XXL, vypadalo to, že Sasazu se opravdu zbortí v základech.

 

Ektor / Foto: Tomáš Bederka – www.tomasbederka.cz

Celá show trvala téměř dvě hodiny a byly to opravdu vydatné dvě hodiny. Pokud hledáte opravdu zábavné cardio cvičení, běžte do kotle na Ektorův koncert. Skákání, tancování a do toho celý kotel ve varu, to vám zajistí opravdu slušný výdej energie. Ektor den na to představil i celou tour v rámci alba Alfa, takže určitě mrkněte na jeho Facebook, kde najdete veškeré události a třeba se ukáže i ve vašem městě!

 

Energie celého koncertu byla neskutečná / Foto: Tomáš Bederka – www.tomasbederka.cz

 

Ektor / Foto: Tomáš Bederka – www.tomasbederka.cz

 

Separ / Foto: Tomáš Bederka – www.tomasbederka.cz

 

Smack / Foto: Tomáš Bederka – www.tomasbederka.cz

 

sdílet tweet pin