Předčasné Vánoce a Silvestr? My jsme si je užili naplno!

2. 12. 2017 | Tomáš Bederka | LIFESTYLE sdílet tweet pin

Opravdu čtete správně, předčasné Vánoce a Silvestr. Jak je to možné? My v InConceptu jsme prostě kouzelníci a dokážeme přivolat ducha Vánoc už klidně v listopadu. No dobře, přiznáme barvu, nebyly to Vánoce a Silvestr jako takové, ale fotili jsme promakaný editoriál, kde jsme vykouzlili opravdu překrásnou a autentickou atmosféru těchto svátků.

Čtvrtek – Vánoce

Jelikož Vánoce jsou samozřejmě dříve než Silvestr, tak jsme museli nejprve nafotit Vánoční editoriál. Vybrat správné místo nebylo zrovna jednoduché, ale Nikol, naše šéfredaktorka, vymyslela a zajistila vskutku jedinečné a krásné místo – Hotel Jalta na Václavském náměstí. Část týmu se sešla v 8 hodin ráno v recepci hotelu, kde jsme se seznámili a vyrazili do zasedací místnosti pomalu odstartovat velkou přípravu. Stylistka připravovala oblečení, hairstylistky pracovaly na krásných účesech, make-up artistka dolazovala do dokonalosti již tak krásnou modelku Olgu a jejího manžela Jakuba. Mezitím dorazil celý zbytek velkého týmu i se všemi ostatními proprietami jako byly cupcakes, makrónky, stromeček atd.. Přípravy byly opravdu velké, jelikož vytvořit opravdovou vánoční atmosféru v půlce listopadu není úplně nejsnažší, Nikol velmi dbala na detaily a díky tomu byla celá atmosféra opravdu impozantní. Focení jsme odstartovali chvíli po 11. hodině a jeli jsme na plný plyn.

Focení bylo dosti náročné, k fotografování toho bylo opravdu hodně, ale dvorní fotografka Lucie se toho nezalekla a předvedla skvělý výkon a kreativitu. Celé vánoční focení skončilo po 16. hodině a velmi energický tým začínal být lehce unavený, ale sladké potěšení v podobě úžasných makrónků nám dodalo energii zpět.


 

Pátek – Silvestr

K Silvestru samozřejmě patří párty a tak jsme se šíleně op… ne dobře, jsme zodpovědní a při celém focení nikdo nepozřel ani kapku alkoholu, jelikož jsme profesionálové a všichni jsme museli podat 100% výkon. V pátek nás bylo ještě více než ve čtvrtek a o to bylo celé focení náročnější. Nejsme ale žádná „béčka“ a tak jsme si se vším hravě poradili a s výsledkem jsme byli všichni velice spokojení. Krásné dívky, krásní chlapci, nádherné šaty, luxusní prostory, detaily jako konfety, šampaňské, atd.  vytvářelo úžasnou silvestrovskou atmosféru. Inu, uvidíte sami a to již brzy v novém vánočním vydání magazínu InConcept!

Poděkování celému týmu:

ČTVRTEK „Vánoční editorial“
FOTO: Lucie Kroupová, Tomáš Bederka
MUA: Petra Ivaničová @Rouge Bunny Rouge CZ
STYLING: Anna Bolha
HAIR: Žaneta, Veronika I Salon Petra Měchurová
MODEL: Olga & Jakub Plojharovi

PÁTEK „Silvestr editorial“
FOTO: Lucie Kroupová, Tomáš Bederka
STYLING : Kateřina Bahnová
ASISTENT : Barbora
MUA : Anděla Bursová
HAIR : Nela & Eliška, Salon Petra Měchurová
MODEL : Anna J., Vanessa S., Caroline A. @SCOUTEEN S. R. O.
MODEL : Jan Vurm, Erik Kutcher, Henrique Pinto

 

sdílet tweet pin