PŘIPRAVTE SE. POZOR! START…

10. 8. 2017 | Redakce | MÓDA sdílet tweet pin

Právě nám začíná onen pověstný svatební maraton, při kterém rozhodně nesmíme chybět. Jak vy, tak my v redakci. Pojďte s námi vyběhnout na cestu ověnčenou svatebními tipy a must have kousky pro aktuální sezónu.

My jsme pro vás připravili inspiraci, která vám otevře dveře do svatebního snu.

Tentokrát vše pro pány.

„Dobře uvázaná kravata je prvním vážným krokem v životě.“ – Oscar Wilde

V módním průmyslu existují společnosti, které za své PR utratí nemalé, víceciferné částky, aby se dostaly do popředí a získali ono jméno – zlatý klíč k fashion dveřím.

A pak jsou takové, za které mluví mnohaletá práce v náročném fashion businessu. Udržet a vydržet více než osm desítek let je opravdu známka toho, že umí. Ano, mluvíme o původně německém podniku Hugo Boss. Klasická pánská značka, která svůj původ rozhodně nezapře. Za vším stojí Hugo Ferdinand Boss, který v roce 1924 odstartoval fenomén této proslulé značky.

Lidé mi řekli, že jsem jim zachránil jejich manželství. Boty je sice stojí jmění, ale jsou levnější než rozvod.“ – Manolo Blahnik

V současné době má HUGO BOSS více než 6 100 prodejních míst.  V roce 2006 pak HUGO BOSS otevřel již svou tisící prodejnu. Rozhodně doporučujeme navštívit prodejnu Na Příkopě 6, kde je v současné době nejkomplexnější nabídka módních kolekcí HUGO BOSS na jednom místě a představuje ji Česká firma  My Fashion.

HUGO BOSS – KVALITA, TRADICE A ŽIVOTNÍ STYL.

Vysoká kvalita krejčovství se stala samozřejmostí. Elegantnost a decentnost. Komfort a kvalita. Zákazník určitě ocení funkčnost a nadčasovost výrobků. Převážná většina je vyráběna z přírodních vláken jako je len, bavlna a vlna. Pánové, opravdu nepodceňujte horké dny a vybavte se opravdu kvalitní košilí a oblekem. Věřte nám, že je to nedocenitelné.

Barvy jsou jemné a zvýrazňují osobnost outfitu.

A co je tzv. pomyslná třešinka na dortu každého ženicha? Ano. Nevěsta. My víme. Ale hned poté je to dobře uvázaný motýlek. Krispol Store je první motýlkářství v České Republice.

Brilantně zvládnutá ruční technika šití motýlků a používání tuzemských materiálů  jsou stavebními kameny této značky. Nekonvenčnost, která je jedním z charakteristických prvků, není prvoplánová. Je dokonalá. Každá část návrhu až k samotné realizaci je dokonale promyšlená. Tvary a materiály, které jsou na první pohled jedinečné, vytvářejí iluzi dokonalého celku.

Součástí Krispol Store je i praktická názorná ukázka, jak správně motýlka uvázat. Věřte nám, že rádi využijete tuto službu při Vašem dokonalém stylingu. Pokud jsme zvyklí, že v nás móda vyvolává emoce, tak u Krispol Store to platí na sto procent. Kdy jindy můžeme říct, že pociťujeme zvláštní pocit rozkoše a radosti z nádherného díla.

Nemáte klasickou konfekční velikost a přesto toužíte po perfektním obleku? Není nač smutnit, právě pro vás existuje GALARD. Krejčovství, které má tradici a tvoří jak obleky pro pány, tak košile a související finální styling.

“Nevěstu si musíte vybrat sám. Na perfektní oblek jsme tu my,” tak zní heslo společnosti Galard. Věřte, že vám zde s výběrem kompletního svatebního oděvu na míru pomohou, ušijí vám oblek i košili, vkusně zvolí obuv a doladí doplňky.

A kde služby GALARDu najdete? Osobně přímo v Praze a Brně a virtuálně na webových stránkách, které nabízejí širokou škálu potřebných informací.

Co určitě ještě patří za zmínku, jsou ručně šité boty, právě od této značky. Ve svůj velký den nechcete přeci trpět v nepohodlných, umělých botách.

Tak vykročme vstříc…a pravou nohou, Štěpánku!

TEXT: LUCIE BARTOVSKÁ
FOTO: ARCHIV FIREM

sdílet tweet pin