Project Rehab – Unikátní brand z ČR

29. 12. 2017 | Tomáš Bederka | MÓDA sdílet tweet pin

Foto: Radka Málková

Project Rehab – Be Unique!

Pokud milujete módu, jste rádi středem pozornosti a chcete nosit unikátní kousky, které nikdo jiný na světě nemá, tak Project Rehab je přesně pro vás. Project Rehab je česká fashion značka, která se soustředí právě na unikátní a jedinečné designy v každém kusu oblečení, který z jejich výroby vzejde. Vše je vytvářeno ručně a jedním jediným člověkem, samotnou zakladatelkou této značky, Kateřinou Maršounovou. Kačku jsme vyzpovídali abyste se dozvěděli o Project Rehab více.

 

Ahoj Kačko, pověz nám něco málo o sobě

Já o sobě nerada mluvím, raději nechávám mluvit za sebe svojí práci. Ale jestli to chceš vědět. Jsem normální holka, která většinu života studovala po světě, pak hooodně pracovala a teď konečně začala díky Rehabu pořádně žít. Jsem taky lektorka a konzultantka digitálního marketingu, zároveň jsem neustále umazaná od barev a maluju na oblečení a tenisky. Taky sním o tom, že tím změním svět. :)) To asi ve zkratce o mně.

 

 

Jak tě napadlo vůbec založit si vlastní brand?

Já jsem branding, tedy jako konzultace, dělala vždycky, jen ne pro sebe, ale pro ostatní značky. Milovala jsem komunikaci a marketing vlastně od mala, stejně jako fashion. Rehab se vyvinul tak nějak časem a sám, lidi – naši klienti – si ho vlastně určili a vytvořili sami. A když jsem cítila, že je to celé větší než já, řekla jsem si: „OK, dám do toho všechno, co umím. Když už, tak už.“ A pak se najednou začaly dít zázraky – hlavně v podobě lidí, které si Rehab přitáhl. Byly to občas nervy, ale teď už je to všechno čím dál tím větší zábava.

 

Patricie / Project Rehab / Foto: Tomáš Bederka

Kde bereš inspiraci na nové designy?

Většinou u mýho kluka, který je mladý a umí se obléct 🙂 Ale vážně, ono to chodí ze všech stran – Rehab komunita je skvělá v tom, že mám feedback od svých klientů a lidí okolo. Sama se nabíjím v Thajsku, kam jezdím za pravými umělci a mnichy. Bez těchto výletů bych nebyla schopná ani vzít štětec do ruky.

 

Jaké celebrity už třeba nosí tvé kousky?

První velká celebrita byl Ben Cristovao, ale moje designy už v té době dávno nosili kluci z hokejového nároďáku Kuba Klepiš nebo Jirka Novotný. Nikol Moravcová, Kristýna Poliček, Sharlota nebo Dara Rolins nám v začátcích moc pomohly identifikovat o čem jsme. Moje osobní sdrcovka je ale Marpo a kluci z TroubleGangu, kteří Rehab podporují. Vidět to na podiu a na takových charakterech, to mi dává hodně.

 

Co považuješ za největší dosavadní úspěch s Project Rehab?

Tyjo, to je těžký. V každý fázi je to něco jinýho, pro mě je úspěch, když vidím ty super lidi, klienty, pro mě osobnosti a individuality každý sám o sobě, jak se v tom co jsem vytvořila cítí dobře. Já beru každého skoro jako rodinu, musím se v tom už teď trošku mírnit :)) Úspěch byly první boty, co jsem poslala do Švýcarska, úspěch byl vidět mojí práci v primetimu na největší tv v ČR (díky ještě jednou Aneto a Bereniko 🙂 . Úspěch byl, když si moje kousky vybraly do editorialu v Londýně. Úspěch byl, když nás vidělo přes 2 miliony lidí v reklamě s Avonem nebo kampaní se Sprite. Úspěch pro mě, potažmo Rehab, ale není konečné stádium. Mám vizi, kterou ani nemůžu říct nahlas. Až se splní, to budu potom považovat za úspěch.

 

Kde se vidíš za 5 let?

Někde u moře, na ostrově. S manželem, dětma, rodinou. Jsou věci, který pro mě jsou důležitý a hlídám se, aby to tak zůstalo i přes stále vyšší objem práce. Chci být šťastná, to je celý. Teď i za 5 let.

 

Co chystáš na příští rok?

Spoustu věcí, které nebudu zatím prozrazovat. Můžu ale říct, že se těšíme na víc ručně šitých kousků a novinky, které nebude čekat vůbec nikdo 🙂

 

 

 

 

Kde tvé kousky můžeme zakoupit?

U nás na eshopu (www.loveprojectrehab.com) je to nejideálnější – můžeme se tak nejlépe dohodnout na osobním designu. Jsme také v JineyLevel ve Spálené 21, The Address Idea (28.října 7 dole na Václavském nám.), v Czech Labels and Friends v OC Chodov a nově i v Rebelion Store v Jakubské v srdci Brna.

Project Rehab můžete sledovat i u nich na Instagramu – https://www.instagram.com/project_rehab/

sdílet tweet pin