PROMYŠLENÁ A PŘESTO UVOLNĚNÍ, NEBOLI SVATBA VE STYLU BOHO

7. 8. 2017 | Redakce | LIFESTYLE sdílet tweet pin

Boho svatba se hodí spíše do venkovního prostředí a to především proto, že vychází z přírody. Dekorace jsou jemné, často přírodního původu a přesto tak originální. V tomto článku si ukážeme, jaké dekorace pro boho svatbu zvolit.

Nejvíce by se mezi dekoracemi měly objevit květiny v jemných barvách. Vedle určitě nešlápnete s pivoňkami nebo světlými růžemi.

Jako další bychom neměli zapomínat na dřevo. Jelikož je to přírodní materiál, skvěle s boho stylem ladí! Navíc působí útulně a pocitově zahřeje. Můžeme zvolit dřevěné prostírání, svícny, ale především stoly a židle. Jako místo pro boho svatbu je ideální zahrada se spoustou dřevin!

Boho svatba je především uvolněná, proto by se na ní měly objevit rozevláté textilie a doplňky jako baldachýn nebo lapače snů. Vše by mělo působit nenásilně, ale přesto promyšleně.

Jelikož svatební oslavy trvají až do večera, nesmíme zapomenout na osvětlení. Použít můžeme lucerničky či papírové lampionky. Svíčky ale budou působit nejlépe, proto by měly být v krytých svícnech, aby vydržely co nejdéle!

Boho svatba ale není jen o dekoracích. Ladit by měli i svatebčané, proto se doporučuje volné a pohodlné oblečení. Mimo to by měl být v tomto stylu také dort. Ty jsou většinou „nahé‘‘ a ozdobené přírodninami či květinami. Tak co, uchvátil boho styl vás?

TEXT: Daniela Pražáková
FOTO: David Sklenář
DEKORACE: Glassor
SVATEBNÍ TISKOVINY: Made Atelier
DORT: Cukrářské Studio Lucie Průšová
KYTICE: Wild Flowers

sdílet tweet pin