ŘEKLA ANO

20. 9. 2017 | Redakce | MÓDA sdílet tweet pin

Veronika Šterbová tvoří pod značkou Sophistic by Veronika už od roku 2010. Hlavním znakem kolekcí je variabilita, protože jeden kousek přece nutně nemusí znamenat jenom jeden způsob nošení.

Modely značky Sophistic by Veronika jsou určené všem ženám, které chtějí podtrhnout svoji ženskost, eleganci a sebevědomí. Sama Veronika při své tvorbě klae důraz na jednodušší linie, detail a kvalitu zpracování.

Říká se, že to co aktuálně sami prožíváme v osobním životě se mnohdy také odrazí v našem pracovním životě, jinak tomu nebylo ani u Veroniky, která se rozhodla vytvořit pre-fall kolekci nesoucí velmi poetický název ŘEKLA ANO!

Precizní zpracování, ručně vyšívané krajky, kilometry látky na jediném modelu a sledování nejnovějších haute couture kolekcí přivedly Veroniku k tomu, že si začala pohrávat s myšlenkou vytvořit něco v tomto duchu. Inspirace ale nepřišla pouze ze světa módy, ale i z největší změny v jejím životě – stala se matkou a zmocnila se jí jakási lehkost bytí, protože dosavadní priority jakoby pozbyly smyslu…

Prostřednictvím pre-fall kolekce se rozhodla vyjádřit veškerou svoji lásku, štěstí, kreativitu, ale především výše zmíněnou lehkost bytí. To vše, i něco navíc vložila do pěti solitérních modelů ušitých z hedvábného šifonu s vetkávanou lurexovou nití a bavlněného atlasu s třpytivou úpravou.

ŘEKLA ANO!

… protože o svých svatebních šatech sní každá žena od dětsví, ale až v okamžiku, kdy vysloví to kouzelné slůvko “ANO” se sen o svatebních šatech stává skutečností. Kolekce by měla být inspirací pro nevěsty, které se nebojí vyjádřit lásku a štěstí prostřednictvím svých svatebních šatů.

Nahlédněte společně s námi pod povrch a nechte se unést romancí skrytou v každém modelu při prezentaci kolekce ŘEKLA ANO 21.9.2017 v showroomu Sophistic by Veronika.

FOTO: Eva Neužilová
MODEL: Olga Plojhar Bursíková
MUA: Lucie Sendlerová
LOKACE: Rezidence Liběchov

sdílet tweet pin