Romantický pobyt pro zamilované – Hotel Zochova chata

19. 1. 2017 | Redakce | sdílet tweet pin

Nenávidíte narvané obchody a všudypřítomná kýčovitá srdíčka? Máme pro vás skvělý tip, kde si můžete užít pohodlí se svou polovičkou přímo v lůně přírody – Wellness a Spa centrum Hotel Zochova chata

Hotel Zochova chata se nachází v malebném prostředí Malých Karpat pouhých 35 kilometrů od Bratislavy, a přesto přímo v srdci přírody. V tomto originálním hotelu si můžete užít bohatou nabídku masáží a léčebných procedur. Hotel se pyšní luxusními apartmány či elegantními pokoji a především exkluzivním spa s bazénem a saunami.

Hotel Zochova - bazen

Hotel Zochov - pokoj

Hotel Zochova - pokoj

Hotel Zochova - sauna

Hotel Zochova - sauna

Vysoká gastronomie

Hosté si můžou vybrat jídla nejrůznějších druhů, ale vždy té nejlepší chutě, v elegantní hotelové restauraci či nedaleké stylové Furmanské krčmě. Jídelní lístek je tvořen s respektem k jedinečnosti tamní krajiny, přičemž tradiční slovenská kuchyně je doplněná místním vínem a pokrmy ze surovin a bylinek, jež se pěstují v samotném areálu hotelu. 

Hotelová restaurace

Hotel Zochova - krčma

Šékuchař Petr Rupčík

Hotel Zochova chata je ideální místo pro romantickou svatbu v srdci přírody, romantický výlet s partnerem nebo dámskou jízdu s nejlepšími kamarádkami. 

sdílet tweet pin