Rytmus vyzval Marpa na zápas v boxu! Bude tohle zápas roku?

10. 2. 2018 | Tomáš Bederka | LIFESTYLE sdílet tweet pin

Poslední dva roky jsme si mohli na Rytmusově Facebooku a Instagramu všimnout, že Rytmus se kromě rapu a dalších projektů věnuje i boxerskému životu. Videa a fotografie z tréningů, různých zápasů a podobných sportovních akcí byly téměř na denním pořádku. Bylo jen otázkou času, kdy se Rytmus rozhodne někoho vyzvat do ringu a ukázat svou natrénovanou formu za poslední roky.

Není tomu tak dlouho, co Rytmus poprvé promluvil o tom, že připravuje boxerský zápas pod záštitou organizace XFN. Koho ale vyzve, to nebylo doposud jasné, včera ale Rytmus konečně promluvil na video a vyzval samotného české rapera Marpa!

Video zveřejnil Rytmus na svém Instagramu a po té toto video zveřejnila i organizace XFN na svém Facebooku. Rytmus na videu zmiňuje, že podstatou jeho života byl vždy progress, velké výzvy a posunování levelů. Také zmínil, že většina z nás určitě čekala, že vyzve nějakého vandráka a nebo zaplaceného fightera, jak sám řekl. Po té ale s velkou úctou a respektem řekl, že vyzývá člověka, který je fighter a velký bojovník, tedy Marpo! Sám Marpo se totiž věnuje bojovým sportům už od mládí a to konkrétně Muay Thai. Na Marpově Instagramu a Facebooku také můžeme vidět, že je téměř každý den v tělocvičně a buduje formu, tudíž není ani takovým překvapením, že Rytmus vyzval právě trénovaného Marpa.

Marpo dnes přijal výzvu a to znamená, že 27.12.2018 se uskuteční velký zápas těchto dvou raperů a zápasníků! Marpo ve svém videu, kde přijal výzvu, i říká, že věnuje 100 000 Kč ze své odměny ze zápasu dvoum jím vybraným chlapcům, kterým tak zaplatí přípravu v bojových sportech. Marpo totiž v tomto zápase vidí velkou reklamu pro bojové sporty, které tak rád podporuje. No, uvidíme kdo bude vítěz, ale zápas to rozhodně bude obrovský!

Rytmusova výzva:

Marpova odpověď:

sdílet tweet pin