Šatník bez šatů? Neexistuje! Jaké jsou právě teď IN?

25. 2. 2018 | Tomáš Bederka | MÓDA sdílet tweet pin

Bez čeho se žádná žena neobejde? Je to dokonalé oblečení. Máme na mysli především šaty, jelikož ty často odkazují ke stylu a eleganci. Pokud vybíráte pár kousků do vašeho šatníku, podívejte se s námi na několik našich tipů. Jako první doporučíme pěkné dlouhé šaty. Právě ty by měla mít po ruce každá žena, pokud se chystá na událost, kde je třeba vypadat elegantně. Možností, kam se dají využít, je hned celá řada. My doporučíme hned trojici nejznámějších, a to je:

  • Prestižní ples
  • Romantická večeře s partnerem
  • Důležitá firemní recepce

Šaty mohou být i praktické

Důvodem pro šaty jer často to, že v nich žena vypadá elegantně a sexy. Tento požadavek není problém spojit i s dalšími, jako je třeba praktičnost. A to jak s ohledem na to, že vám šaty budou dokonale sedět a budou vám velmi příjemné, tak s tím, že vás v chladnějších dnech mohou také zahřát. Pokud toužíte právě po tomto, obleč si úpletové šaty. Poslední dobou se stávají stále poptávanější. Není se čemu divit. Hlavně do zimních, jarních a podzimních dní jsou tou pravou volbou. Když k tomu přidáme i kvalitní materiály a zajímavé vzory, rozhodně s nimi nelze šlápnout vedle.

Nebojte se barev a motivů

Výše jsme zůstávali spíše v kategorii elegance. Jsou ale i šaty, které vás mohou odlišit od davu, nebojte se experimentů jak s výraznými barvami, tak netradičními potisky. Takto by měly vypadat hlavně letní šaty, určené do teplejších dní. A pokud budete chtít přece jenom zvýraznit svou ženskost, zkuste unikátní šperk. Mohou to být nádherné diamantové prsteny, stejně jako nic nezkazíte ve chvíli, kdy se rozhodnete pro stylový náramek, nebo elegantní náušnice. Šperky se k šatům vždy hodí, a zvláště u těch letních, v pěkném počasí, na sebe snadno strhnou pozornost. Navíc výběr aktuálně ukazuje, že pořídit dokonalý design není rozhodně nic složitého.

sdílet tweet pin