Nejstylovější svatební plánovač široko daleko

no image Redakce / 15.2.2017

Svátek všech zamilovaných je za námi a my jsme celí napnutí, jestli jste naše milé čtenářky byly požádány o ruku svojí láskou? Říkáte, že ano! Gratulujeme! Připíjíme na lásku, štěstí a navždycky

Ještě než začnete ale plánovat budoucnost, čtyři děti, dovolenou dvakrát do roka a psa u domu, naplánujte si „svojí“ svatbu snů. My vám s tím pomůžeme. Tedy dvojice fotografů Martin Šlechta a Zuzana Benešová vám s tím pomohou společně se svým svatebním plánovačem, který se rozhodli vytvořit na základě toho, že se v Čechách nesetkali s žádným plánovačem, který by byl podle jejich představ. 

Minimalistický plánovač padnoucí hezky do ruky i do kabelky obsahuje sedm kapitol, které provedou budoucí nevěstu plánováním svatby od výběru prstýnků přes náčrt zasedacího pořádku po věci, které je potřeba zařídit po svatbě. Zároveň za několik let Naše svatba připomene milým způsobem tento výjimečný den.

Vedle prostoru pro plánování jsou v knížce také rady a tipy od nejlepších ve svých oborech se svatbou spojených, jako jsou Horejšovi, 27Jewelry, Kaco Video, Kitchen Story, Květinové lahůdkářství, La Petite, ODIVI, PunkRockCakes, Sweet & Pepper DAYS či Tabletters. Průvodce přípravou svatebního dne Naše svatba obsahuje fotky ze svateb, které Everbay posbírali po celém světě. Jak říká autorka, fotografka Zuzana Benešová: „Chtěli jsme budoucí nevěsty částečně inspirovat atmosférou našich oblíbených míst a vytvořit pro ně milého pomocníka, kterého můžou mít stále u sebe.

Martin Šlechta a Zuzka Benešová jsou fotografové tvořící pod názvem Everbay, kteří dokumentují svatby v Čechách i v zahraničí od Nového Zélandu přes Bali po Sicílii nebo Provence. 

Plánovač Naše svatba je dostupný v eshopu na http://everbay.shop  za cenu 379 Kč. 

Naše svatba

Naše svatba

Naše svatba

Naše svatba

Naše svatba

Reklama

Kam dál?

ČERVENEC / SRPEN 2017

Zobrazit časopis
© 2017, BEAR CREW s. r. o. | Všechna práva vyhrazena Created by Petr Smejkal