Trend: Batoh místo kabelky?

no image Redakce / 15.2.2017

Přinášíme vám nové značky, které jsou zábavné, barevné i udržitelné… Všechny kousky seženete na ZOOT.

Batoh už dávno není určený jen pro horaly a toulavé turisty. Během několika posledních sezón se povýšil na must-have kousek, který by neměl chybět ani ve Vaší skříni. Jděte vstříc trendu metalických, minimalistických či eco-friendly batohů, se kterými naděláte spoustu parády.  

Není náhoda, že v kolekcích světových návrhářů se to všelijakými batohy jen hemží. Květovaný havajský potisk od Louboutina, Valentinův maskáčový print, lehce šílený design s nášivkami od Kenza nebo saténový model od dua Dolce & Gabbana. Batoh se stal zkrátka hitem světových přehlídkových mol a tady jsou značky, které ví, jak na to. Přivítejte britské nováčky Stighlorgan a Spiral nebo oživte svůj outfit některým z německých labelů s etickým přístupem Ucon či pinqpong.

pinqponq 

Německá značka pinqponq, pocházející z Kolína nad Rýnem, funguje od roku 2013 a její jedinečnost tkví nejen v tvorbě prakticky organizovaných batohů. Mottem číslo jedna je férovost, což dokazuje poctivá výroba ze 100% recyklovaných PET lahví. 

Batohy v minimalistickém designu jsou vyladěné do posledního detailu, avšak největší úspěch slaví tam, kde vládne funkce.  Organizace úložného prostoru, praktické kapsy a pevné zipy, to je jen část vlastností, které vysvětlují rostoucí popularitu této značky.  Nejnovější modely jsou důkazem toho, jak ekologie a funkčnost mohou být v kurzu! 

pinqponq

pinqponq

pinqponq

pinqponq

ZOOT

Černo-šedý unisex batoh 22 l pinqponq 3.959,- Kč

Ucon 

Jednoduchost, praktičnost a etický přístup jsou hlavními pilíři každé kolekce berlínské značky Ucon. Dva sympatičtí Němci svou vizi o kvalitních batozích zrealizovali v roce 2001 a dobře udělali. 

Cílem Uconu není navázat spolupráci s co nejvíce umělci a jejich jména si pak vystavit na webovky. Tvůrci Ucon chtějí spolupracovat s lidmi, kteří ctí stejné ideály jako oni. 

Při designování jednotlivých kousků kladou důraz na detaily a použití materiálů jako veganská kůže či recyklované  PET lahve.

Ucon

Ucon

ZOOT

Voděodolný batoh Ucon 20 l 1.599,- Kč

Stighlorgan

Dublinská inspirace, londýnský styl, tuhý kořínek. Značka Stighlorganjepůvodem z Irska a vzešla z inspirace kočovným životním stylem. Je tak skvělou volbou nejen na městské dojíždění, ale i na delší cesty. Díky speciálnímu povoskovanému plátnu batohy odolají nepříjemnému dešti i  ošplouchnutí mořskou vlnou.

ZOOT

Batoh Stighlorgan 4.559,- Kč

Spiral

Nudí Vás jednobarevné kousky a raději se v módě pouštíte do něčeho odvážnějšího? Batohy Spiral jsou ideální streetovou značkou, která to dělá jinak. Parta mladých britských nadšenců se specializuje originální designy. Letošní jarní kolekce se nese ve stylu holografických kousků.

Spiral

Spiral

ZOOT

Barevny damský batoh Spiral 849,- Kč

ZDROJ: ZOOT

Reklama

Kam dál?

ČERVENEC / SRPEN 2017

Zobrazit časopis
© 2017, BEAR CREW s. r. o. | Všechna práva vyhrazena Created by Petr Smejkal