Trendy nehty: Zářivé barvy a hravost

14. 5. 2018 | REDAKCE | KRÁSA sdílet tweet pin

Je čas ukázat ruce v tom nejlepším světle.  Nehty letos hrají všemi barvami a vzory, mezi ty nejžhavější patří zářivá žlutá, šťavnatá oranžová, černá a v neposlední řadě jsou hitem třpytky, písmenka a obtisky. Léto zkrátka nebude žádná nuda.

Slunce na rukách

Žlutá barva k létu neodmyslitelně patří a tentokrát se objevuje i na nehtech. Nebojte se okázalých odstínů zralých citrónů, teplé žloutkové nebo zábavně kanárkové. Nejlépe budou vypadat na krátkých přírodních nehtech.

Zapište si

Nápisy na tričku jsou out, teď se vzkazy nosí na nehtech. Jako podklad pod barevná písmena použijte bezbarvý nebo tělový lak, na němž budou doslova zářit.

Naháči

Nahé líčení nikdy neomrzí a s nahým lakem je to stejné. Díky tělovým odstínům budou ruce vypadat upraveně, elegantně a stylově.

Hravá Francie

Francouzské manikúře tak, jak ji známe, odzvonilo. Letos se špičky nehtů zbarvují do modré, zelené nebo fialové a dalších odstínů moře.

Oranžové šílenství

Jasně oranžové nehty přímo volají po pozornosti. V matném tónu vypadají vyzývavě, ale elegantně, v lesku zase mladistvě a trochu bláznivě. Je jen na vás, do čeho půjdete.

Zpátky do školky

Neberte manikúru tak vážně a klidně se vraťte do dětských let. Na střed nehtu naneste třpytky a jestli si troufnete přidejte i obtisky. Chce to odvahu, ale stojí to za to.

Černá nevyjde z módy

Černá je barva budoucnosti, alespoň v manikúře určitě. Bez ohledu na to, jestli jste romantička, vyznáváte minimalistický styl, líbí se vám sportovní elegance nebo nehledíte na trendy, černý lak, bude vždy to pravé ořechové.

ZDROJ:www.vogue.com

sdílet tweet pin