UDĚLEJTE I Z OBYČEJNÉ LETNÍ PÁRTY SLAVNOSTNÍ VEČÍREK

13. 6. 2017 | Redakce | BYDLENÍ sdílet tweet pin

Léto je tady a s ním i teplé letní večery, setkání s přáteli, grilování, rodinné oslav, romantické večeří ve dvou a také zahradní oslavy a párty.

Je zcela na místě zpříjemnit si všechny tyto venkovní chvíle i hezkým prostředím. Pár svíček, neotřele použitá dekorace nebo vkusně prostřený stůl totiž dokážou divy. Sluší každé zahradě i terase, dodají šmrnc a náležitý lesk každé oslavě. V prostředí s výjimečnou atmosférou chutná tak nějak slavnostněji i obyčejná grilovaná klobása.

Investovat trochu času a peněz do výzdoby se určitě vyplatí a zkusit můžete třeba ručně vyráběné skleněné ozdoby z dílny české firmy GLASSOR. Jejich nová kolekce je k navození letní atmosféry přímo určena.

V naší nové letní kolekci jsme jednoznačně dali přednost čirému sklu a to buď bez dekoru, nebo zdobené pouze v jemných bílých tónech. Jde nejen o poslední světový módní trend, ale také o vyjádření letní nálady. Dekory nové kolekce se nesou v jemných květinových motivech a najdete na nich i motivy, které na kulatých ozdobách připomínají vznášející se balón. Dekorace z čirého skla se výborně hodí k mnoha stylům a díky své nadčasovosti je můžete používat i další roky bez toho, aby ztratily na své kráse a originalitě,“ vysvětlila Kateřina Tichá, majitelka firmy GLASSOR.

O tom, že světlo udělá divy s každým, i tím venkovním prostorem, není pochyb. A slavnostní romantickou atmosféru nejlépe vytvoříte za pomoci teplého světla svíček. O to, aby světýlka z živého ohně byla nejen krásná, ale i bezpečná se skvěle postarají skleněné závěsné svícny.

Zvláště při večerních venkovních slavnostech můžete i z étericky působícího dekoračního předmětu velmi lehce udělat předmět ryze praktický. Stačí do svícnu použít svíčku proti hmyzu nebo k obyčejné čajové svíčce kápnout trochu citronellového oleje,“ doplnila Kateřina Tichá.

Při setkání většího počtu osob se určitě budou hodit i jmenovky na stůl. Skleněné jmenovky z nové kolekce Glassoru jsou samozřejmě ve stejném dezénu jako svícny, takže se perfektně hodí ke zvolenému stylu.

sdílet tweet pin