WORKSHOP STYL&BEAUTY

8. 5. 2018 | REDAKCE | MÓDA sdílet tweet pin

Podpora. To je něco, co je pro tým důležité. Možná nejdůležitější. I proto jsme pyšní na každého, s kým spolupracujeme, a kdo si jde za svými sny. Tentokrát je tím člověk, který se rozhodl splnit si svůj velký sen, naše kolegyně a přítelkyně Kateřina Bahnová.

V INCO teamu dohlíží na kreativní stránku projektu ve všech směrech, ale její hlavní náplní práce je styling, se kterým má dlouholeté zkušenosti, jak za dob, kdy pracovala pro velkou korporátní společnost, tak za poslední roky, kdy se věnuje už výhradně personal shoppingu, díky kterému se jí podařilo vytříbit vkus a vytřídit šatník mnoha lidem, kterým kromě toho, že udělala průvan ve skříni, zvedla také sebevědomí.

Image je rozhodujícím faktorem kdykoliv, kdekoliv a za jakékoliv příležitosti. Tím, jak vypadáme říkáme světu, kdo jsme. Dobrý outfit dokáže opravdu daleko víc, než jen hezky vypadat. Oblečení mluví. Za nás.

Keteřina je skutečný profesionál, a ne, neříkáme to protože je naší kolegyní, ale právě protože víme, že je master ve svém oboru, a proto je naší kolegyní.

Základ šatníku, to je něco, od čeho je třeba se odrazit. Stavební kámen, bez kterého se zkrátka neobejdete. Můžete mít perfektní střechu, ale na co ji položíte, když nebudete mít pevné základy, v případě střechy rozumějme hrubou stavbu domu. Takže co budete dělat s těmi nádhernými trendy kousky, když nebudete vědět, jak, s čím a na jakou příležitost je zkombinovat? Jak logické! No, a proto je tu Katka, která vám jako první sestaví základ šatníku, který je nezbytnou součástí každé, bez výjimky, ženy i dívky, která si chce ráno v klidu dát kafe a k tomu vypadat šik a stylově.

Protože má Katka o základech šatníku opravdu, co říct, neb ho sestavovala nejméně bambilionkrát, rozhodla se své zkušenosti předávat dál prostřednictvím pravidelně pořádaných workshopu právě na toto téma. První workshop se uskutečnil minulou sobotu a my jsme moc rády, že jsme mohly být jeho součástí a rozšířit si své obzory a dozvědět se zase něco nového, protože na vzdělávání se není nikdy pozdě, ani v případě, že jste již několik let v oboru, tak i přes to vás stále může něco překvapit, opravdu. Tak například, věděli jste, že jako první byste si měli vytvořit tzv. “základ základu šatníku” a že základem šatníku nejsou černé lodičky, ale nude?

Během pětihodinového workshopu se rozebrala čtyři témata, jako Základ šatníku, Jak najít svůj styl, Tipy a triky a Organizace šatníku během kterých, se návštěvnice dozvěděly mnoho užitečných rad a domů odcházely s pocitem nejen z hezky stráveného dnu, ale především s pocitem, že udělaly něco pro sebe a jsou odhodlané pracovat samy na sobě, ale i na svém šatníku, díky kterému se budou cítit krásnější, odhodlanější a seběvědomější.

Vzhledem k tomu, že móda velmi úzce souvisí i s krásou, a protože ženy tápou nejen ve svých šatnících, ale i ve svých beauty taštičkách, přizvala si Katka k sobě Alex Fráňovou z blogu Tale of Miss A, která je pro změnu “beauty guru”, a tak nebyla nouze ani o rady a tipy z oblasti péče, kosmetiky a líčení.

Workshop se konal v nádherných prostorech The Senses, který je spojením módy, interiérového designu, zdravého životního stylu a beauty spa. Nemalou pozornost si zaslouží i partneři projektu, díky kterým se podařilo vytvořit nezaměnitelnou atmosféru celého dne. Velké děkuji patří Lelis Cupcakes za chutné a krásné mini cupcakes, Mon Macaron za výborné a nádherné makronky, Le Smoofi za to, že jsme všichni díky jejich vodě měly Beautiful Day, Cool Flowers za to, že workshop mohl rozkvést, doslova. Také děkujeme Oribe a Jo Malone, že připravili malou pozornost pro návštěvnice. Primárně, ale děkujeme Pietro Filipi, že tvoří kolekce, které jsou skvělým základem šatníku, a díky kterým mají ženy možnost vypadat a cítit se dobře, ale také nakupovat oblečení v odpovídajícím poměru cena vs kvalita značky, která vznikla v Čechách a ve světě módy působí již 25 let a stále je s veškerou láskou, péčí a důrazem na kvalitu vyráběna převážně v Česku a na Slovensku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

sdílet tweet pin