ZIMNÍ DÁRKY PODLE LUSH

7. 11. 2017 | Redakce | KRÁSA sdílet tweet pin

Je lepší dárky dávat, nebo dostávat? Obojí může být stejně zábavné! Naše dárky jsou ručně zabalené a téměř všechny materiály které používáme jsou rycyklovatelné, nebo mohou být recyklovány. Najděte ty pravé dárky pro vás a vaše blízke v naši úžasné kolekci, nebo si vyberte některé z našich Knot Wrapů a zabalte do nich produkty, které máte nejraději.

Od 6. října k dostání ve všech prodejnách Lush a na e-shopu.

Joy To The World

Dárek plná naháčů. Protože Vánoce jsou s nimi stejně nejlepší!

Tento balíček je plný nahatých dobrot. Šiřte radost a dobrou náladu se scruby, koupelovými bombami a bublinkami, které udělají radost jak malým dětem, tak vašim prarodičům. V tomto radostném balení nenajdete žádnou lahev nebo obal, až na krabici, samozřejmě.

5.795,- Kč / ks

WOW!

Až nakouknete do tohoto kaleidoskopu plného svátečních explozivních kreací, budete ohromeni přehlídkou exkluzivních rozmazlovacích dobrot. Prostě WOW!

9.295,- Kč / ks

Mery And Bright

Opulentní přehlídka těch nejoblíbenějších produktů. Ponořte se, objevujte a nechte se hýčkat od hlavy až k patě. To nejlepší z nejlepších.

2.450,- Kč / ks

Wonderful Christmas Time

Osmý div světa. Šumivá, bublinková a voňavá nálož pro všechny milovníky koupelových rituálů.

3. 465,- Kč / ks

12 Days Christmas

Hned první vánoční svátek vám dáme ten nejzamilovanější dárek – vyhřátou sváteční koupel. Máme pro Vás 12 produktů se kterými se můžete vyřádit jak v koupeli, tak ve sprše a vánoční koledy budete zpívat ještě dlouho poté, co koupelnu opustíte. Jste připraveni na bublinkovou smršť, která vás zbaví všeho stresu? Pak je 12 Days of Christmas přesně pro Vás.

2.395,- Kč / ks

Christmas Bathtime Favourites

S tímhle balíčkem plným vánočních oblíbenců prostě nemůžete šlápnout vedle. Sbírka koupelových bomb, které zlepšují náladu a uklidňují mysl. Zaručujeme, že vánoční svátky proběhnou v klidu a v pohodě tak, jako každý rok.

1.695,- Kč / ks

Man In The Moon

Vyrazte na pohádkový vesmírný výlet až k lunárním levandulovým polím, medově voňavým hvězdám a kadidlové oběžné dráze. A jestli cestou někoho potkáte, nezapomeňte pozdravit!

1.595,- Kč / ks

Happy Christmas

Koupelnové štěstíčko. Šťavnaté, mátové nebo sladké? Cokoliv si vyberete, zajistí vám spoustu hýčkání a radosti.

1.495,- Kč / ks

Stardust

Hvězdné obsazení!

Žádné hvězdě nebylo ublíženo při vyrábění těchto sladkých třpytivých dobrot. Dopřejte pokožce cukrátkovou spršku nebo medem provoněnou lázeň a budete zářit jako hvězda.

1.295,- Kč / ks

Evergreen

Žijte naplno.

Vyrazte do divoké přírody skrz temný les, až dojdete k tajemné hoře a tam… Abychom to shrnuli, tenhle balíček je pro všechny, kteří hledají parádní osvěžení.

850,- Kč / ks

Best Wishes

Jen to nejlepší s vůní Vánoc.

Stejně uklidňující jako šálek horkého čaje je tento balíček plný hřejivého hřebíčku, zázvoru a sójového mléka.

635,- Kč / ks

Golden Wonder

Zlatý zázrak s limetami a francouzským koňakem vás obejme a přivodí nebesky příjemnou vůni a klid na duši. Vydejte se na výpravu na měsíc s vůní citrusů a kadidla, posaďte se do vany a nechte všechny ponuré myšlenky odvát zlatým vánkem.

495,- Kč / ks

sdílet tweet pin