ZOOT PODPORUJE AUTORSKOU TVORBU U NÁS I ZA HRANICEMI

11. 10. 2017 | Redakce | MÓDA sdílet tweet pin

ZOOT pokračuje ve své zálibě o autorskou módu a rozšiřuje své stávající portfolio o nové české i zahraniční nezávislé značky.

ZOOT rozšiřuje nabídku české autorské tvorby hned o pět nových přírůstků. Po boku Jany Minaříkové nebo značky Lazy Eye se tak na ZOOT.cz ocitl celý zástup značek, které dokazují, že česká kreativita je nekonečná. Mezi nimi netradiční Soolista, prémiový Emblemm nebo retro ženská značka From Kaya with Love.

Spolupráce ZOOTu s originálními návrháři však samozřejmě nekončí spolu s českými hranicemi. Ze zahraničních nezávislých značek na ZOOT zavítalo dalších několik značek. Dvě šperkařské z Německa, Mariesy a Qudo a dvě módní z blízkého Rumunska: Alexandra Ghiorghie a Aer Wear.

Inspirace z Česka

Soolista

Soolista je českou značkou designu a módy, která vznikla roku 2012. Návrhy Soolisty vynikají netradičními střihy, asymetričností a propracovaným detailem. Značka Soolista se původně soustředila na design dámských i pánských košil se záměrem oživit unifromní pojetí tohoto klasického oděvu. Dnes vnáší Soolista čerstvý vítr i do střihů šatů, sak a kabátů. Design pochází z rukou architektky Zuzany Hartlové.

Svěží přístup, minimalismus, ženskost a elegance jsou hlavními rysy modelů Soolista. Důraz je tradičně kladen na provedení detailu. Pro tuto kolekci je použito pouze přírodních materiálů; bavlny, hedvábí, vlny a kašmíru.

Emblemm

esta z kanceláře, kde se zrodil první nápad, přes Londýn, jedno z hlavních měst módy, a zpět do rodné Prahy. Za tři roky utvořil vizionář Matěj Maňák koncept ambiciózní značky, která je synonymem originality, modernosti a osobitosti. Misí značky je vytvořit unikátní tvůrčí svět a vdechnout mu život využitím tuzemských podniků. Emblemm nabízí jedinečné spojení decentní výstřednosti a prémiové kvality.

V kolekci najdete decentní kožené kabelky z kvalitní kůže a luxusní hedvábné šátky s motivy pražských památek. Kombinace šátku a kabelky doplní každý váš outfit, nenásilně a s grácií.

From Kaya with Love

Šaty, sukně, spodničky, kabáty a topy šité s láskou výhradně v ČR a pouze z evropských materiálů. Za značkou stojí v Praze sídlící návrhářka Kaya, pro kterou byla móda osudovou láskou už od dětství, kdy ji inspirovala především vintage móda 40. a 50. let, která se v  její současné tvorbě odráží.

Příjemný a kvalitní materiál, lehký vintage nádech, česká výroba a střih lichotící každé ženské postavě. Tak by se dala shrnout kolekce této značky.

ZOOT.cz Červene šaty From Kaya with love 3399,- Kč

ZOOT.cz Zelené vzorovane šaty From Kaya with love 3399,- Kč

Inspirace z Rumunska

Alexandra Ghiorghie

ZnačkaAlexandra Ghiorghievznikla ze snahy prezentovat jedinečný styl, ženskost a jemnost. Úžasné materiály a střihy vykreslují ženskou postavu v celé její kráse. Tato značka je pro všechny ženy, které chtějí neformální a přitom smyslné oblečení.

Vše se točí okolo jednoduchých linií, kvalitních vláken, jemných vzorů a důrazu na každý detail. Alexandra preferuje hedvábí, satén, samet, brokát a tu nejfajnovější bavlnu, zkrátka látky, které evokují vznešenost a přirozenost.

Aer Wear

Značku založila Dana Paun v roce 2012, aby dala moderním ženám možnost vyjádření nezávislosti. Ženám, které dobře vědí, jak být atraktivní a okouzlující bez zbytečných excesů a pomyslných výkřiků.

Aer Wear se inspiruje metaforou vzduchu, což je vidět na čistých střizích, přírodních vláknech a skvěle zvládnutých designech, ve kterých se budete cítit lehké a silné zároveň. Řekněte ano neotřele rozevlátým střihům, hravým detailům, pruhům a volánům.

Inspirace z Německa

Mariesy

Sáhněte po špercích v hippie stylu od německé značky Mariesy. Typické jsou pro ni kvalitní materiály reprezentované nerezovou ocelí v barvě stříbra nebo zlata. Šperky této značky jsou plné mladistvého půvabu a ženské něžnosti.

ZOOT.cz Náhrdelník s modrými korálky Mariesy 299,- Kč

Qudo

Qudo je německá značka, která vnáší do světa šperků moderní technologie a přitom zachovává tradiční ruční výrobu. Šperk každý den jinak? Není problém! Vybírat můžete s různých barev kůže a měnitelných vršků prstýnků.

Spojení, které se neodmítá? Nerezová ocel s iontovým pokovením a jemnou italskou kůží, navrch s českými krystaly a komponenty Swarovski.

ZOOT.cz Růžový kožený náramek s ozdobou ve zlaté barvě Qudo 1259,- Kč

sdílet tweet pin